logo reality.sme.sk

Kancelárske priestory, Strojnícka, 1526 m², novostavba ID: 32957

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Ulica: Strojnícka
Úžitková plocha: 1 526 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 30.07.2019
1 526 m2
8,67 / m² / mesačne

Polyfunkčný objekt v blízkosti diaľničného obchvatu pre reprezentatívne podnikanie, 1500 m²

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom alebo predaj samostatný dvojpodlažný polyfunkčný objekt v Bratislave 2, Ružinov (Prievoz), v blízkosti Gagarinovej ulice. Areál je prístupný z dopravnej tepny Gagarinovej ulice, s rýchlym napojením na diaľničný obchvat, alebo do centra.
Pozemok je veľkosti cca 2600 m2. Administratívno-prevádzková budova má úžitková plochu cca 1500 m2 na 2 podlažiach (každé cca 750 m2), prepojené aj výťahom. Objekt s možnosťou 3 samostatných vstupov do priestorov, a tak sa dá prípadne deliť pre 2 nájomcov.
Budova ponúka reprezentatívny vstup so žulovou dlažbou do haly spolu s recepciou, 2 rokovacie miestnosti, kancelárske priestory, laboratórium spojené s výrobno - prevádzkovými presklennými halami s antistatickou podlahou a rozvodmi tlakového vzduchu, samostatné šatne, na každom podlaží sociálne zariadenia, kuchynka pre administratívu a kuchyňa spolu s jedálenskou časťou pre zamestnancov.
Pri výstavbe administratívnej budovy sa kládol dôraz na kvalitu. Ide o reprezentatívne priestory v kombinácii so sklom, žulovou dlažbou a kobercom.
Technológie: klimatizácia, vlastná plynová kotolňa, vzduchotechnika s rekuperáciou, vlastná trafostanica, EZS, EPS, kamerový systém, atď. Internet: Slovanet, UPC, T-com, Swan (optika).
Parkovanie: 24 parkovacích miest pred budovou v oplotenom areáli.
Priestor je vhodný ako sídlo firmy, ako administratívna budova, alebo pre výrobu, vzorkovú predajňu, showroom, veľkoobchod, kliniku, školu/ škôlku a pod.
Cena za prenájom je 8,67 €/m2/mesiac + zálohy na teplo a vodu 2 €/m2/mesiac + DPH. Cenu za predaj Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárií. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 9999
Počet poschodí: 2
Výťah:

Kontaktné údaje

Mária Zemanová

Reality Bratislava, s.r.o.

Mária Zemanová

zobraziť telefón