logo reality.sme.sk

Rekreačná chata v malebnom tichom prostredí Tajova ID: 1931

Lokalita: Tajov
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 443 m2
Dátum pridania: 23.07.2019
50 m2
59 500,00

Rekreačná chata v malebnom tichom prostredí Tajova

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rekreačnú chatu s pozemkom o rozlohe 443 m2 v chatovej oblasti obce Tajov, katastrálne územie Riečka.

Prezentáciu chatky na YouTube môžete vidieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=t2fRT1SOsZQ&feature=youtu.be

Zateplená útulná chata s krásnym výhľadom na Tajovské vrchy a okolitú prírodu je postavená z tehál a dreva. Chata má tri nadzemné podlažia. Z dispozičného hľadiska sa na prízemí nachádza predsieň, kuchyňa so šamotovou pieckou, WC, kúpeľňa so sprchou a špajza. Na prvom poschodí sa nachádza spálňa. V podkrovnej časti je priestor určený na spanie pre 2-3 osoby.

V chate je zavedená pitná voda aj elektrika. Vykurovanie je na pevné palivo, ktorým je zabezpečené teplo v celej obytnej časti chaty.

V januári 2009 bola vykonaná rekonštrukcia počas ktorej bolo zrealizované zateplenie celej chaty, boli vyhotovené nové omietky a bol inštalovaný prietokový ohrievač vody, ktorým sa ohrieva voda v kúpeľni aj v kuchyni.

Na svahovitom pozemku sú urobené kaskády, na ktorých sú vysadené ovocné stromy. Pozemok skrášľujú okrasné stromy, kamenné schody a udržiavaný trávnatý porast. Pri chate je vybudované parkovacie miesto.

Táto veľmi pekná chata sa nachádza 6 km od Banskej Bystrice v tichom zeleňou obklopenom prostredí. Prístup je bezproblémový po asfaltovej komunikácii. Lákadlom je slnečný pozemok ako aj možnosť turistiky, cykloturistiky a hubárčenia v okolí. Neďaleko chaty sa nachádza športový areál a wellnes.

Cena je dohodou. Hradíme všetky poplatky u notára, ako aj náklady na vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností.

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 166 349 alebo mailom na adrese: otiepkova@maxiss.sk.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Otiepková Renáta

zobraziť telefón