logo reality.sme.sk

Na predaj novostavba rod.domu v Šalgovíku. ID: 27193

Lokalita: Prešov
Úžitková plocha: 159 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 03.12.2019
159 m2
185 000,00

Na predaj novostavba rod.domu v Šalgovíku.

Popis nehnuteľnosti

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 4-izbový rodinný dom bungalov v Šalgoviku- Prešov na pozemku s výmerou 665m2, rod. dom má zastavanú plochu 159m2 pričom plocha domu je 135m2. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete ( voda, kanál, plyn a elektrika ), dom sa dovzdáva v štádiu holo-dom.

Dom pozostáva s vstupnej chodby, samostatné WC , kúpeľňa s WC, spálňa, 2x detská izba, šatník, technická miestnosť, kuchyňa s obývačkou a jedáleň.

Dom je tehlový a zateplený 15 cm polystyrén , sadrové omietky, sadrokartónový strop, podlahové kúrenie, okná značky Salamander (3-sklo), strecha pálená škridla, steny majú hygienický náter a zateplenú strechu 40-55cm. Príjazdová cesta k domu bude dokončená asi do dvoch mesiacov.


V tejto obľúbenej lokalite je samozrejmosť kompletná občianska vybavenosť školy, škôlky, nákupné strediská, kaviarne, zdravotné stredisko, pohotovostná služba ZOC Max, Eperia, v ktorom sa nachádzajú banky, cestovná kancelária, obchody, reštaurácie, bary, detské centrum, fitnes centrum, McDonald's, Lidl, Kaufland, plaza beach ,atď. Cestou kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti vás prevedie naša kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou. Vybavenie hypotéky s ponukou od viacerých bánk , vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, vám radi poskytneme v našej kancelári na Levočskej ul. 11 c v Prešove na tel. 0940 883 454 PhDr. Erika Majorošová

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Mgr. Erika Majorošová

zobraziť telefón