logo reality.sme.sk

Luxusná rodinná rekreačná chata na Liptove - Kvačianska dolina ID: I-CH-271112800

Lokalita: Kvačany
Úžitková plocha: 379,9 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 900 m2
Dátum pridania: 10.07.2019
379,9 m2
550 000,00

Luxusná rodinná rekreačná chata na Liptove - Kvačianska dolina

Popis nehnuteľnosti

Novostavba luxusnej chaty so samostatnou garážou postavená ako súkromné rekreačné sídlo v neprejazdnej írečitej obci Kvačany známej ľudovou architektúrou, v dotyku pstruhového potoka Kvačianka. Na pozemku 900 m2 sa okrem priestrannej chaty nachádza aj samostatná garáž pre 3 autá so zádverím o výmere 62 m2. Rekreačná chata pozostáva z dvoch podlaží a predstavuje komfortné rodinné rekreačné zariadenie strednej veľkostnej kategórie. Prízemie tvorí denná časť, otvorená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba s kozubom, hygienické zariadenie, vykurovanie, a spálňa s vlastnou kúpeľňou.
Podkrovie má najmä obytnú funkciu a pozostáva z 5 spální , 3 kúpeľní a šatníka, funkčne je chata rozdelená na 3 nezávislé apartmány. Na poschodí sa nachádza sauna a výrivka. Úžitková plocha činí 317 m2 + vonkajšia terasa 36,5 m2.
Konštrukčne sa jedná o murovanú stavbu (Porotherm), so zateplením a dreveným obkladom. Strop tvoria keramické nosníky a monolitický betón, podlahy sú betónové. Kúrenie je inteligentné plynové na DO, odpad je riešený cez domovú čističku, v dome sa nachádza alarm a satelit.

Celý areál je oplotený, pohoddle prístupný z asfaltovej cesty, v zadnej časti obce, vzdialenosť od Thermal parku Bešeňová 16km, od Liptovského Mikuláša 15 km, 20 min. je do Zuberca, 15 min. je na Malinô Brdo.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Počet WC: 4
Počet kúpelní: 4
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Drevostavba
Garáž:

Kontaktné údaje

agreal.sk, spol. s r. o.

Ilja Miškovič

zobraziť telefón