logo reality.sme.sk

Na prenájom lukratívne kancelárske alebo komerčné priestory v centre Rimavskej Soboty ID: RE0002915-19-000333

Lokalita: Rimavská Sobota
Obytná plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 30.06.2019
200 m2
800,00 / mesačne

Na prenájom lukratívne kancelárske alebo komerčné priestory v centre Rimavskej Soboty

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne priestory na kancelárske alebo iné komerčné účely v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory sa nachádzajú na druhom poschodí úplne rekonštruovanej historickej budovy, bez výťahu. Celková podlahová plocha podlažia je cca 200 m2, ktoré sa ponúka na prenájom ako celok alebo aj po jednotlivých sekciách. V prípade záujmu v rámci jednotlivých častí podlažia je možné robiť rôzne posuny alebo iné úpravy. Priestory sú vhodné na kancelárske účely, ako sídlo menšej firmy, alebo aj ako individuálne kancelárie. Sú vhodné aj na iné komerčné účely, pre rôzne služby. V budove je plynové kúrenie. V blízkosti sa nachádzajú rôzne úrady, reštaurácie a obchody. Cena za prenájom celého podlažia je 800 eur/mes. bez energií. Cena za prenájom jednotlivých menších častí je podľa dohody. Viac informácií poskytneme telefonicky alebo pri obhliadke.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 1930
Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Július Illés

zobraziť telefón