logo reality.sme.sk

Luxusný 4-izbový rodinný dom v Malých Levároch ID: 61

Lokalita: Malé Leváre
Ulica: Agátová alej
Úžitková plocha: 123 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 450 m2
Dátum pridania: 14.08.2019
123 m2
180 000,00

Luxusný 4-izbový rodinný dom v Malých Levároch

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci luxusný, veľký a moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanej peknej štvrti Agátová alej v Malých Levároch.

Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 450 m2. Úžitková plocha domu je 123 m2, zastavaná plocha 162 m2.

Tento rodinný dom splní očakávania aj toho náročnejšieho klienta. Dispozičné riešenie a využitie priestoru interiéru je veľmi praktické, účelné ale aj vkusné. Dom má vstupnú chodbu, technickú miestnosť, špajzu, 2x WC (jedno samostatné WC a jedno WC, kotré je súčasťou "rodičovskej" kúpeľne), v chodbe je priestor na vstavanú skriňu, jedna kúpeľňa so sprchovým kútom, druhá kúpeľňa s vaňou, priestrannú kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu so šatníkom a rodičovskou kúpeľňou, a dve samostatné nepriechodné izby. 

Rodinný dom je postavený z vysoko kvalitných materiálov a zaručenou precíznou prácou.

Okná sú kvalitné plastove s vonkajšou farebnou úpravou antracit. V celom dome je zabudovaná audiotechnika(reproduktory v každej miestnosti), príprava na TV a internet, príprava na alarm, príprava na vnútorný krb, bezpečnostné dvere.

Dom sa predáva v štádiu ŠTANDARD.

Samozrejmosťou u tohoto dodávateľa stavby sú kompletné exteriérové úpravy t.j.: vyčistený a rovinatý pozemok, terasa zo zámkovej dlažby, zámková dlažba pred domom, parkovacie plochy zo zámkovej dlažby, oplotenie pozemku spolu s  bránkou. 

Kolaudácia a dokončenie stavby 8/2019

Ak Vás zaujala táto ponuka a práve takýto luxusný, slnečný, rodinný dom s  pekným výhľadom na agátový háj v tichom prostredí si viete predstaviť tak nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si obhliadku ešte dnes.

Cena 180 000 €

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Bezproblémové parkovanie:

Kontaktné údaje

A-Zet Real

Eva Končeková

zobraziť telefón