logo reality.sme.sk

NEO- polyfunkčný objekt na predaj Trnava ID: RE0001643-19-000071

Lokalita: Trnava
Ulica: Zavarská
Obytná plocha: 495 m2
Minimálna výmera pozemku: 1 170 m2
Dátum pridania: 19.06.2019
495 m2
420 000,00

NEO- polyfunkčný objekt na predaj Trnava

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte administratívno skladový priestor v Trnave? Práve sa jeden dokončuje, a možno bude ideálny práve pre Vás. Jedná sa o budovu - novostavbu na Zavarskej ulici v Trnave. Objekt je veľmi dobre dostupný tak priamo z Trnavy, ako aj z diaľnice, vďaka veľmi blízkemu napojeniu na obchvat.

Budova je trojpodlažná a priamo pred ňou sa nachádza parkovisko. V prízemnej časti je priestor na recepciu, skladové priestory, veľmi dobre zásobovateľné veľkou bránou, či priestor pre predajňu.

Prvé poschodie sa dá využiť na kancelárie a administratívu, k dispozícii je aj veľký pozdĺžny balkón. Vrchné poschodie sa dá taktiež využiť ako kancelárie, ale prípadne aj ako veľký apartmán. Benefitom tohto poschodia je veľká terasa, ako stvorená na oddych, prípadne rokovania s klientmi.

Budova je stále vo výstavbe, bude dokončená do štádia spravených vonkajších omietok a strechy, z vnútra sa stavba odovzdá v štádiu holodom. Stavba je stavaná z kvalitných materiálov, použité sú napríklad aj značkové nemecké okná na ktorých bude aj predpríprava na exteriérové žalúzie.

Celý objekt má 495m2 úžitkovej plochy a nachádza sa na pozemku o výmere 1170m2. Na pozemku je voda, kanalizácia, elektrina a plyn.

Pre viac informácií kontaktujte vášho predajcu.

Jakub Feranec
0904 618 332
feranec@neoreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Jakub Feranec

zobraziť telefón