logo reality.sme.sk

Rodinný dom s vlastným wellnessom v tichej lokalite Banskej Bystrice. ID: RE0000121-19-000029

Lokalita: Banská Bystrica
Obytná plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 615 m2
Dátum pridania: 12.06.2019
350 m2
349 000,00

Rodinný dom s vlastným wellnessom v tichej lokalite Banskej Bystrice.

Popis nehnuteľnosti

Century 21 Reality – Market Vám ponúka NA PREDAJ rodinný dom , ktorý prevyšuje štandardné bývanie vhodné pre Vašu rodinu.
PREDÁVANÝ DOM sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite plnej rodinných domov v Banskej Bystrici. Vhodný pre rodinu s deťmi aj vďaka lokalite, v ktorej sa nachádza materská škola, základná škola, cca 300m od domu potraviny a zastávka MHD.
Dispozícia prízemia, poschodia a podkrovia RODINNÉHO DOMU:
Prízemie rodinného domu tvorí prevažne wellnessová časť, v ktorej sa nachádza fínska sauna, parná sauna a kúpeľňa s vaňou. Celé wellness a zvyšok miestností na prízemí spája vstupná hala s barovým pultom a krbom cez, ktorú sa môžete dostať do dvojgaráže pre 2 väčšie autá a do skladu a kotolne. Na prízemí sa nachádza schodisko, ktorým sa dostanete do bazénovej miestnosti, ktorá je skvele odvlhčená. Vnútorný bazén je cca o výmere 6x3m so zabudovaným protiprúdom, sprchovým kútom, vyhrievanou podlahou a východom na záhradu.

Masívnym dreveným schodiskom sa dostanete na poschodie, tu sa nachádza kuchyňa, ktorá má možnosť prepojenia s priestrannou obývacou miestnosťou.
Samotná obývacia miestnosť má priamy východ na terasu a na starostlivo upravovanú záhradu, v ktorej nájdete aj krb pre Vaše záhradné grilovanie s rodinou alebo priateľmi. Záhrada je vybavená automatickým polievacím systémom. Na poschodí sa ďalej nachádza malá špajza, sklad (menší šatník), kúpeľňa (s dvojumyvadlom, veľkou sprchou a WC), spálňa a ďalšia izba, ktorá je momentálne využívaná ako šatník a nachádzajú sa tam vstavané skrine. V podkroví nájdete jednu priestrannú izbu, kúpeľňu (s umývadlom, sprchovým kútom, WC). Ak by ste potrebovali ešte jednu obytnú izbu je tu možnosť dobudovania si jej v podstrešnej časti, ktorá sa momentálne využíva ako sušiareň.

Rodinný dom bol postavený v roku 1983 a prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi.
Konštrukcia domu je murovaná a prvé poschodie je z nemeckej drevenej dosky, ktorá je zaizolovaná. Boli menené okná za plastové, podlahy sú z kvalitného dreva (parkety) alebo keramickej dlažby. Dvere a zárubne sú rovnako zhotovené z kvalitného masívu ako aj schodisko na poschodie. Vykurovanie celého domu je riešené dvomi plynovými kotlami. Rodinný dom je napojený na všetky siete (voda, elektrická energia, plyn, verejná kanalizácia). Veľkou výhodou je aj vykurovaná príjazdová cesta do garáže.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet parkovacích miest: 2

Kontaktné údaje

Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o.

Michaela Kratochvílová