logo reality.sme.sk

Na predaj 3-izbový byt v Malackách - tichá lokalita v blízkosti centra ID: 1001039

Lokalita: Malacky
Ulica: Veľkomoravská
Úžitková plocha: 84 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 10.06.2019
84 m2
135 000,00

Na predaj 3-izbový byt v Malackách - tichá lokalita v blízkosti centra

Popis nehnuteľnosti

Karin&Partners Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v Malackách, v tichej lokalite v blízkosti centra na Veľkomoravskej ulici s výhľadom na Karpaty v zateplenom dome. Byt sa nachádza v krajnom vchode na konci domu v slepej ulici - na 3. poschodí bez výťahu. Má rozlohu 84 m2 a pozostáva z veľkej chodby, kuchyne, WC, kúpeľne, balkóna a troch priestranných samostatných izieb. K bytu prislúcha špajza na medziposchodí a pivnica. Byt je kompletne nanovo zrekonštruovaný, nové bezpečnostné vchodové dvere Scherlock, nové interiérové dvere, nové drevené podlahy v celom byte, nanovo vymurované jadro, nová kúpeľňa so sprchovým boxom s vaňou, masážnmi tryskami a rádiom, WC, obklady, batérie, sanita . . . Byt je možné predelením najväčšej izby prerobiť na 4-izbivý. Orientácia bytu JV-SZ, pred domom detské ihrisko. V okolí domu je dostatok parkovacích miest.

Náklady na bývanie cca do 200€/mes. Byt je kúpou voľný - jeden majiteľ na LV.

 

Okresné mesto Malacky   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, bohatou ponukou služieb a nákupných možnosti: BILLA, LIDL, KAUFLAND, TESCO, obchodné centrum Malavia. Množstvo príležitostí na šport a relax, či už indoorových alebo outdoorových aktivít (športová hala Malina s plavárňou, zámocký park,cyklistické trasy, futbalový štadión, tenisové kurty …)

 

 

Cena: 135.000 €

 

Je možnosť dokúpenia garáže pred domom – cena 9.990 €.

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 3 / 3
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 3 m2
Konštrukcia objektu: Panelová
Garáž:

Kontaktné údaje

KARIN & PARTNERS, s.r.o.

Mgr. Jaroslav Rusňák

zobraziť telefón