logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom s krytým bazénom a veľkou záhradou ID: 26879

Lokalita: Prešov
Ulica: Gápľová
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 20.12.2019
220 m2
315 000,00

Na predaj rodinný dom s krytým bazénom a veľkou záhradou

Popis nehnuteľnosti

Pre väčšiu rodinu hľadajúcu rodinný dom, ktorý ponúka nielen komfortné bývanie, ale taktiež relax v záhrade s množstvom ovocných stromov a bazénom sme pripravili túto mimoriadne dobrú ponuku. PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj je pripravený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Solivar , ktorý má z jednej strany výhľad na celé mesto a z druhej strany neopakovateľný výhľad na lúku a les.


Dom bol kolaudovaný v decembri 2000. Pekná, kvalitná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi vrátanie umývačky riadu a kuchynského robota. V dome sú solárne kolektory, hydraulický výsuvný stôl, ktorý je ojedinelou raritou a takýto nikde inde nenájdete. Je to výlučné majiteľkina originalita, a preto, ak nechcete byt tuctový, toto je obydlie určené len vám.. Značnú časť zariadenia prenechávajú majitelia zadarmo, ako súčasť domu, nakoľko sú to zariadenia, ktoré boli site na mieru, /2 detské izby a spálňu/. ... na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa, so všetkým, čo jedna kuchyňa vôbec môže mat, aj s barom, ktorý oddeľuje pracovnú časť od jedálenskej časti, ďalej sa tu nachádza pracovňa, WC a konci to na priestor veľmi bohatou obývacou izbou s netradičným pyramídovým krbom. Krytý bazén je prístupný aj priamo z obývačky otvorením troj-krídlových presklenenych dverí. Majiteľovi tohto obydlia sa tak naskytne otvorený priestor od kuchyne, cez jedálenskú časť a obývačku až do bazénu , čo je asi 25m vkuse, sauna a rôzne ,,vychytávky,, majiteľky domu.


Riešenie domu je praktické a účelné : na prízemí je obývacia izba s kozubom, kuchyňa, pracovňa, WC a krytý bazén. Na poschodí je spálňa, kúpeľňa a 4 izby . Celý dom je podpivničený a je tam veľká špajza, sauna, technická miestnosť, dielňa pre domáceho majstra, WC, práčovňa, a aj garáž s elektricky ovládanou bránou moznost "suchou nohou az do vnutra domu" priestor aj na ďalšie státia aut., resp. dorobiť prístrešok pre ďalšie auto.

Podlahové kúrenie, Solárne kolektory, Kotol Buderus, Podkrovie a čiastočné aj prízemí - drevene stropy, teda prírodný materiál v hojnom zastúpení.


Veľký 20 árový pozemok je oplotený. Vstupná kovová brána má elektrické ovládanie. Plocha dvora, ako aj chodníky sú vydláždené traventinom .


Doposiaľ je dom obývaný majiteľmi, ktorí sa oň s láskou a veľkou zodpovednosťou príkladne starajú, čomu zodpovedá stav pripravený k okamžitému nasťahovaniu .


Aj napriek tomu , že dom sa nachádza v meste je v peknej tichej ulici v blízkosti zástavky MHD s výbornou dostupnosťou do mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou. V prípade záujmu ma kontaktuje na tel. čísle 0940 883 454 PhDr. Erika Majorošová

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Mgr. Erika Majorošová

zobraziť telefón