logo reality.sme.sk

Luxusný penzión v krásnom meštiackom dome po kompletnej rekonštrukcií - REZERVÁCIA. ID: RE0000712-19-000037

Lokalita: Poprad
Ulica: Sobotské námestie
Obytná plocha: 288 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 586 m2
Dátum pridania: 08.06.2019
288 m2

Luxusný penzión v krásnom meštiackom dome po kompletnej rekonštrukcií - REZERVÁCIA.

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY ponúka na predaj zrekonštruovaný pôvodný kamenný meštiacky dom. Dom sa nachádza priamo v historickom centre mestskej časti Popradu – Spišskej Sobote. Nehnuteľnosť je zaradená ako národná kultúrna pamiatka a je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie.
Kompletná, originálna a finančne náročná rekonštrukcia bola ukončená 2008. Od toho času je tento dom ako penzión a v súčasnej dobe je v plnej prevádzke. Vzhľadom na zvýšený sa záujem o kultúrne pamiatky a lukratívne umiestnenie dáva možnosť pre stabilnú prevádzku tohto penziónu. Pobyt v ňom dodáva neopakovateľnú atmosféru a určite sa tu hostia veľmi radi vracajú. Tento meštiacky dom je postavený na pozemku s výmerou 586 m2, z kde zastavené plochy a nádvoria tvoria výmeru 384 m2 a záhrady výmeru 202 m2.

Dispozícia penziónu:
- Prízemie - kaviareň 14 miest na sedenie, krby, barový pult a kompletné vybavenie na prevádzku, východ do vnútorného dvora kde je umiestnená letná terasa, ktorá je využívaná hlavne počas letnej sezóny so 16-stimi miestami na sedenie
- 1. poschodie dva dvojlôžkové apartmány, jeden s kachľovou pecou, každý s kúpeľňou a WC
- Jednoposteľová izba s kúpeľňou a WC
- Podkrovie – tri dvojposteľové izby, každá s kúpeľňou a WC
- Pivnica je zatiaľ nevyužívaná v pôvodnom stave, ktorá ponúka možnosť na zriadenie veľmi exkluzívnej vinárničky s prihliadnutím na pôvodne klenby a stálu teplotu, ktorá sa udržiava v týchto kamenných domoch.

Parkovanie je riešené parkovaním vo vnútornom dvore, ktorý má vchod zo susednej ulice a je uzamykateľný. Celková kapacita penziónu je 10 miest + detské prístelky.
Občianska vybavenosť tejto mestskej časti Popradu je na vynikajúcej úrovni. Blízkosť kultúrneho vyžitia v samotnej mestskej časti, v meste Poprad. Množstvo nákupných stredísk a asi podstatná vec, možnosť dokonalého relaxu počas pobytu a to aquaparku - Aqucity Poprad. Počas letnej sezóny možnosť turistiky vo Vysokých a Nízkych Tatrách, v neďalekom Slovenskom raji. V zimnej sezóne veľké množstvo moderných lyžiarskych stredísk. Samotné mesto Poprad má dostupnosť autobusových, železničných ale aj leteckých spojov, je to praktický dopravný uzol (diaľnica, železnica, letisko).
Predaj je z dôvodu zmeny obchodnej stratégie firmy, ktorá je majiteľom tejto nehnuteľnosti. K tejto nehnuteľnosti je vypracovaný odborný znalecký posudok. Cena tejto nádhernej nehnuteľnosti je konečná aj s DPH. Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes.
Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová
Kanalizácia:

Kontaktné údaje

REALITY TATRY - Miroslav Klein

Vladimír Hurajt

zobraziť telefón