logo reality.sme.sk

EXKLUZIVNE!..prenájom rodinného domu v obci Žitavany okres Zlaté Moravce ID: RE0002915-19-000290

Lokalita: Žitavany
Obytná plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 507 m2
Dátum pridania: 05.06.2019
200 m2
800,00 / mesačne

EXKLUZIVNE!..prenájom rodinného domu v obci Žitavany okres Zlaté Moravce

Popis nehnuteľnosti

Prenajmem 4 izbový rodinný dom v obci Žitavany, časť Kňažice okres Zlaté Moravce, vzdialený 2km od Topoľčianok a cca 20 km od Mochoviec. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 15,07 ára, rovinatý. Je postavený z tehly, 2 podlažný veľký rodinný dom, čiastočne zrekonštruovaný - plastové okná, elektrika, kuchynská linka, kúpeľňa, podlahy. Prízemie: kuchyňa, jedáleň = 54m2, chodba, 2 izby, šatník, práčovňa a ďalší priestor pripravený na kúpeľňu.Poschodie: 2 izby, chodba, priestranná kúpeľňa, schody na povalu. Nad kuchyňou a jedálňou je tiež povala, na ktorej sa dá urobiť podkrovná izba. V dome sa nachádzajú 3 krbové pece. Z dvoch strán prístupová cesta, jedna je z hlavnej a druhá zo zadnej strany je poľná cesta. IS - voda, elektrika, kanalizácia a pred domom je prípojka na plyn.Pod kuchyňou a jedálňou sa nachádza pivnica. V dome je viac priestorov, ktoré sa dajú využiť na šatníky, odkladacie priestory, prípadne sa dá zrealizovať ďalšia kúpelňa. Kontakt 0917567218. Cena 800 €/mesiac.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Alica Szökeova

zobraziť telefón