logo reality.sme.sk

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - Krásny penzión s Vilou, altánkom a veľkým pozemkom Králiky - Výrazné zníženie ceny!!! ID: BBLB152

Lokalita: Králiky
Ulica: Králiky
Úžitková plocha: 664 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 6 472 m2
Dátum pridania: 07.09.2019
664 m2
670 000,00

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - Krásny penzión s Vilou, altánkom a veľkým pozemkom Králiky - Výrazné zníženie ceny!!!

Popis nehnuteľnosti

Tím Victory Investments, Vám ponúka na predaj krásny Penzión s Vilou, altánkom a veľkým pozemkom v Obci Králiky.

Lokalita: Krásne horské prostredie Kremnických vrchov s malebnými výhľadmi, turistickými chodníkmi, bežkárskou traťou a samozrejme známym lyžiarskym strediskom Králiky. Prostredie ako stvorené na oddych, rekreáciu, šport a spoločnú rodinnú aktivitu. K tejto očarujúcej lokalite pridávame kompletný areál, v ktorom sa nachádza penzión s parkoviskom, samostatná vilka, veľký altánok s elektrinou, objekt pre malú detskú zoo s voliérou pre psa a skladom.

Penzión: - Skolaudovaný v roku 2011. - Pivnica/kotolňa: 31,38 m2 (kotol, ohrev vody, náradie) - Prízemie: 247 m2 (reštauračná časť pre 40 osôb, krb, kompletne vybavený bar, profesionálna kuchyňa, toalety, lyžiareň, sauna, pracovňa a kancelária), - Poschodie: 232,33 m2 (Štyri dvojlôžkové izby, tri trojlôžkové izby a jedna štvorizbová izba, sklad. Každá izba je plne zariadená s priestrannou kúpeľňou, toaletou + možnosť prístelky).

Výbava: Vykurovanie/ohrev vody: - Plne automatizovaný kotol na drevené pelety ATMOS D45 P-48 KW, - Ohrev 750 litrovej nádrže prevažne zabezpečujú solárne panely, pokiaľ slnko nestačí, automaticky sa zapne kotol na pelety alebo elektrický kotol, - Teplota v miestnostiach je riadená cez počítač umiestnený na recepcií.

Kuchyňa: Konvektomat, vzduchotechnika, ostatná výbava v nereze,
Reštaurácia: vzduchotechnika, kompletná reštauračná výbava, plne funkčný bar

Vilka:
Prízemie: 82,01 m2 (obývačka, kozub, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, toaleta, jedna dvojlôžková izba, kotolňa) + terasa,
Poschodie: 71,06 m2 (dve trojlôžkové izby, každá má toaletu,kúpeľňu + možnosť prístelky)
Vykurovanie: Kotol na drevené pelety FERROLI 18 KW + solárne panely Altánok: -kapacita sedenie 20 osôb, - elektrina, - gril. Technológie použité v rekreačnom zariadení: - Čistička TOPÁS 4 s kapacitou pre 50 osôb - Lapač tukov GT10E Techneau - Lapač olejov LO/S/2S-3

Pozemky spolu so zastavanou plochou: 5472 m2.
Na pozemku je aj studňa, ktorú budúci majiteľ môže využiť napríklad na bazén, jazierko
Sumarizácia: - Plne zabehnutý, kompletne zariadený Penzión v celkovej výmere 510,71 m2, - Kompletne zariadená Vilka s vlastným kúrením v celkovej výmere 153,07 m2 - Pozemok vo výmere 5472 m2 - studňa, - Altánok pre 20 osôb s elektrinou, - Vydláždené parkovisko s lapačom olejov.

Cena všetkého (Penzión, Vila, pozemky, altánok): 670 000 €

Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva.
V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver.
Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky.
Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu.
Ušetríme Vám tak veľa času a starostí.
Stačí zavolať.

Odmena za TIP :

Viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych? Poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti?

Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet WC: 12
Počet kúpelní: 11
Bezproblémové parkovanie:
Bezpečnostný systém:
Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

Victory Investments s.r.o.

Bc. Lukáš Bešina

zobraziť telefón