logo reality.sme.sk

Na prenájom: ubytovanie s reštauráciou a vonkajšou terasou so sedením v krásnom a tichom prostredí obce Plavecký Štvrtok!!! ID: RE0005181-19-000021

Lokalita: Plavecký Švrtok
Obytná plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 23.05.2019
180 m2
1 000,00 / mesačne

Na prenájom: ubytovanie s reštauráciou a vonkajšou terasou so sedením v krásnom a tichom prostredí obce Plavecký Štvrtok!!!

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadenú reštauráciu s vonkajšou letnou terasou a ubytovaním v krásnom a tichom prostredí obce Plavecký Štvrtok. Plocha: úžitková 180m2, zastavaná 126m2, pozemku 500m2.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová, Ytong. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, studňa, oplotenie.

Dispozičné riešenie reštaurácie: prízemie - jedna veľká miestnosť s barom a sedením, kuchyňa a sklad, východ na terasu, kotolňa, miestnosť pre upratovačku so sprchou a WC; druhé podlažie - 4 izby, kúpeľňa s dvomi sprchami, s dvomi WC a dvomi umývadlami, miestnosť s tromi WC a jedným pisoárom.

Dispozičné riešenie letnej terasy: výčap s vonkajším sedením pod prístreškom, vonkajší gril, sklad, 3x WC, 2x pisoár, 2x umývadlo.

Stavba spĺňa všetky kritériá na trvalé bývanie a po menších úpravách ju možno užívať ako rodinný dom.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena 1 000 €/mesiac + zálohové platby na energie. Dopredu sa platí kaucia vo výške 1 000 € a nájomné na dva mesiace dopredu. Províziu RK neplatíte!!!

Kontakt na makléra:
Zlatica Chrupková, RSc., regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca
mobil: 0944 150 505
email: chrupkova@landstar.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 2006
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Landstar Services s. r. o.

Katarína Haramiová

zobraziť telefón