logo reality.sme.sk

NEO- na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite ID: RE0001643-19-000060

Lokalita: Limbach
Obytná plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 867 m2
Dátum pridania: 19.05.2019
250 m2

NEO- na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj, nadčasovo zariadený 6 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 250m2 na pozemku s rozlohou 867m2. Dom je lokalizovaný v obci Limbach, ktorá sa rozkladá na južnom pohorí Malých Karpát.

Dispozične sa rodinný dom rozkladá na 3 podlažiach.
Prvé podlažie je podzemné, kde nájdete fínsku saunu so sprchou, kotolňu s práčovňou, dve pivnice a priestrannú garáž s dvomi parkovacími státiami.

Prvé nadzemné podlažie pozostáva z obývacej izby, z ktorej je prístup na terasu. Terasa je krytá markízou, ktorá vám umožní posedenie aj počas horúcich slnečných dní.
Obývacia izba disponuje krbom a je plynule prepojená s jedálenským kútom, z ktorého sa vchádza do kuchyne. Ďalej na tomto podlaží sa nachádza spálňa, šatník a veľká kúpeľňa.

Zo vstupnej haly, ktorá je riešená ako galéria sa dostanete na druhé podlažie vkusným schodiskom. Druhé podlažie taktiež disponuje obývacou izbou, s prístupom na balkón, spálňou, detskou izbou a kuchyňou, ktorej alternatívou môže byť ďalšia izba, s prístupom na balkón a kúpeľňa s toaletou.

Tento rodinný dom má obe nadzemné podlažia plnohodnotne zariadené a prispôsobené tak, aby dom mohla využívať aj dvojgeneračná rodina, ale nie je to podmienkou.

Pozemok o rozlohe 867m2 disponuje veľkou trávnatou plochou, romantickou pergolou s vonkajším krbom a rybníkom. V prístrešku, ktorý je pod terasou, je parkovanie pre jedno auto, ďalší priestor na parkovanie je pred garážou.
Keďže dom stojí na mierne vyvýšenom bode, naskytuje sa krásny panoramatický výhľad na okolitú krajinu.

Obec Limbach je úzko spätá s okolitou prírodou, keďže západná časť obce zasahuje do Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Aj keď v tesnej blízkosti obce sú prírodné krásy, obec sa vyznačuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou a dobrým dopravným napojením do hlavného mesta a ďalších miest.

Pre záujem o osobné stretnutie alebo v prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón