logo reality.sme.sk

ID 2358 Predaj: Výrobný / skladový areál Trebišov. ID: 2358

Lokalita: Trebišov
Ulica: Trebišov
Úžitková plocha: 11 134 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 26 442 m2
Dátum pridania: 17.05.2019
11 134 m2
2 000 000,00

ID 2358 Predaj: Výrobný / skladový areál Trebišov.

Popis nehnuteľnosti

ID   2358  Predaj: Výrobný / skladový areál Trebišov.

Predáme priemyselný areál vhodný na:   Zriadenie výrobného podniku, logistické centrum, prekládkovú stanicu alebo sklady.

Veľkosť a vybavenie areálu:

Predávaný areál má rozlohu 26.500 m2 a je situovaný v Priemyselnom parku na okraji mesta Trebišov. Spojenie na hlavnú cestu   je zabezpečené po asfaltovej ceste.

Predávaný areál pozostáva z 5 priemyselných hál a jednej administratívnej budovy. Všetky tieto haly aj s administratívnou budovou majú rozlohu 11,134 m2. Dve priemyselné haly sú vybavené funkčnými mostovými žeriavmi. V areáli sa nachádza železničná vlečka, ktorá ide pod funkčný portálový žeriav na vykládku, nakládku vagónov  a nádvoria.

Areál je vybavený kompletným pripojením na inžinierske siete a platnými zmluvami s dodávateľmi, včítane dvoch vysokovýkonných transformátorov s kapacitou po 1 000 kW.

Rekonštrukcia a rozšírenie z fondov EU: Rekonštrukcia a prípadné rozšírenie areálu spĺňajú podmienky projektov na ktoré sa vzťahuje podpora z fondov EU.

Pracovná sila a podpora vlády SR.  Región disponuje kvalifikovanou pracovnou silou v oblasti strojárstva. Región spadá tiež do kategórie s nízkou zamestnanosťou, kde vláda garantuje podporu v rôznych formách.

Investícia Výhodná lokalita v blízkosti troch krajín (Maďarsko, Ukrajina, Poľsko) s výborným napojením na medzinárodné dopravné koridory včítane železnice (vlastná vlečka).   V tesnej blízkosti areálu je možnosť prekládky zo širokorozchodnej železnice na európsku železničnú sieť.

Vďaka možnosti prekládky v tesnej blízkosti areálu je možné prepojenie s Ukrajinou, Ruskou Federáciou a ďalej do Ázie až do oblasti Tichomoria.

Cena: 2 mil. Eur.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

PRIMA reality

Martin Rybárik

zobraziť telefón