logo reality.sme.sk

ID 2357 Predaj Skladový / výrobný objekt Turany. ID: 2357

Lokalita: Turany
Ulica: Turany
Úžitková plocha: 3 793 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 10 760 m2
Dátum pridania: 22.01.2020
3 793 m2
390 000,00

ID 2357 Predaj Skladový / výrobný objekt Turany.

Popis nehnuteľnosti

ID 2357  Predaj Skladový / výrobný objekt Turany.

Objekt určený na prevádzkové priestory - sklad / výroba a priestory k tomu prislúchajúce.

Celková zastavaná plocha: 4.169 m2, z  toho objekt 3.793 m2, rampa východná  257 m2 a rampa západná  118,63 m2.  V hale je administratívno - prevádzkový vstavok. Pozemok celkom 10.759 m2.

Popis konštrukcií:

Ide o prízemnú 2 - loďovú halu o rozponu nosných konštrukcií 18 m, stavbu  s nízkou sedlovou strechou,  základy s vodorovnou izoláciou, podmurovka betónová, nosné konštrukcie - oceľová priehradová konštrukcia (stĺpy aj väzníky) obvodový plášť je murovaný hr. nad 30 cm do výšky okien, nad oknami je plášť z vlnitého plechu, strecha sedlová, krytina plechová, kompletné oplechovanie, bleskozvod, fasáda - vápenná omietka štuková, okná kovové zdvojené, vráta - kovové otváravé + 4x plastové zateplené rolovacie (nové), rozvod elektroinštalácie, rozvod požiarneho vodovodu, kúrenie - na západnej strane radiátory, na východnej strane Calorifery, podlahy - liate priemyselné, výška 10 m, 6 x vstupné vráta.

Administratívno -  sociálny vstavok je dvojpodlažný s "vonkajším" kovovým schodiskom,  je murovaný, strop z monolitického betónu do strateného debnenia, rozvod elektroinštalácie, studenej a teplej vody, kanalizácie a teplovodného vykurovania, povrchy - hladké omietky a keramické obklady v kúpeľniach a WC, na poschodí v archíve je drevený obklad, podlahy cementový poter a keramické dlažby, dvere hladké. Vybavenie už nie je kompletné - aktuálny stav - 3x splachovací záchod, 2x umývadlo, 7x obyčajná vodovodná batéria. Zásobník pred vstavkom  slúži požiarnemu vodovodu. Kamerový systém SBS a lalarm,.

Objekt je napojený na rozvody elektriny, vody a kanalizácie v areálu. Pôvodné napojenie na centrálne kúrenie  je zrušené a nie je nahradené iným zdrojom vykurovania.

Objekt je možné aj prenajať.

Cena: 390.000,- Eur + dph

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

PRIMA reality

Martin Rybárik

zobraziť telefón