logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, 120 m², pôvodný stav, tehlová konštrukcia objektu ID: N01621

Lokalita: Prievidza
Obytná plocha: 120 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 538 m2
Dátum pridania: 13.09.2019
120 m2
55 000,00

REZERVOVANÉ !!! Máme pre Vás na predaj chatu v centre obce Chvojnica okr. Prievidza

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ !!!
Chata (Skolaudovaná ako rodinný dom) bola vybudovaná v 80-tych rokoch. Má betónový základ, obvodové múry z 45 cm dierovanej tehly, z dvoch strán zateplené minerálnou vlnou a drevený krov s plechovou strechou. Napojená je na elektrický rozvod 230V aj 380V. Vykurovanie je riešené centrálnym krbom a kachľami na pevné palivo. Vodu poskytuje vlastná studňa s pitnou vodou. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Odpadová voda je zvedená do žumpy na pozemku. Chata má svoj satelit na príjem TV signálu.
Zastavaná plocha chaty – 52 m2, úžitková plocha – cca 120 m2.

Dispozícia:
Prvé poschodie tvorí denná časť – pri vstupe vľavo je situované WC s umývadlom, táto kúpeľňa sa dá rozšíriť o sprchový kút. Vpravo stupujeme do kuchyne vybavenej elektrickým sporákom, kuchynskou linkou a odkladacím priestorom, kuchyňa je prepojená s obývačkou. Obývačke dominuje murovaný krb sálajúci teplo do celého obytného priestoru. Má tu svoje miesto aj štýlový príborník a sedacia súprava, jedálenský stôl a dvoje kachle na pevné palivo, ktoré v prípade potreby dokúria celý priestor. Celý spoločenský priestor je presvetlený a teplo útulnej chaty mu dodáva strop obložený drevom s priznanými trámami. Z obývačky je východ na priestrannú terasu s výhľadom do záhrady.
Dreveným schodiskom sa dostaneme na druhé poschodie – do podkrovia, ktoré tvorí nočná časť - galéria a izba na prespatie 8 osôb.
Chata je čiastočne podpivničená, v pivničných priestoroch je možné vybudovať obytný priestor podľa uváženia. Je tu predpripravená vínna pivnica a vybudovaná funkčná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Pôvodne bol suterén prepojený schodiskom s prvým poschodím, čo sa dá dodatočne prerobiť.
Chata sa predáva aj so zariadením.

Mierne svahovitý pozemok o veľkosti 538 m2 je udržiavaný – záhradná úprava s vysadenými okrasnými drevinami a ovocnými krami, pred chatou je situovaná studňa. Chata je prístupná po spevnenej asfaltovej komunikácii a v blízkosti preteká potôčik, ktorý dotvára atmosféru svojim žblnkotom.

Obec Chvojnica (cca 250 obyvateľov) zaujme tých, čo vyhľadávajú krásnu, čistú, ba až panenskú prírodu, ktorá je bohatá na flóru i faunu.
Vzhľadom na dobrú dostupnosť cyklistických trás, lyžiarskych stredísk Čičmany (30 km), Fačkovského sedla (20 km) aj blízkych kúpeľov Bojnice (20 km) , Rajecké Teplice (40 km), či Turčianske Teplice (40 km) ako aj golfového rezortu Rajec (40 km) je obľúbeným miestom pre aktívny oddych po celý rok.
Vzdialenosť od Bratislavy je približne 180 km .

Chata sa dá prefinancovať aj hypotekárnym úverom, nakoľko je skolaudovaná ako rodinný dom. S riešením hypotéky Vám radi pomôžeme a poskytneme bezplatné služby finančného špecialistu.

Vaša vysnená chata sa na Vás teší spolu s jej maklérom ! Zavolajte a dohodnite si obhliadku.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 3

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Miroslava Grosová

zobraziť telefón