logo reality.sme.sk

Ponúkame na predaj obchodno-komerčný objekt na Sídlisku Západ v meste Rimavská Sobota ID: RE0002915-19-000234

Lokalita: Rimavská Sobota
Obytná plocha: 117 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 30.04.2019
117 m2
99 000,00

Ponúkame na predaj obchodno-komerčný objekt na Sídlisku Západ v meste Rimavská Sobota

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj obchodno-komerčný objekt na Sídlisku Západ v meste Rimavská Sobota. Najväčšie sídlisko mesta má v súčasnosti cca 7000 obyvateľov a disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou práve v priamom okolí tejto predávanej budovy. Objekt s rozmermi 7,60 x 15,65 x 3,20 je orientovaná JV, JZ, SZ a obsahuje tri samostatné prevádzky (jednu väčšiu a dve menšie) so samostatnými prístupmi a vlastnými sociálnymi zariadeniami. Celková zastavaná plocha je 117m2, ale k objektu patria aj okolité chodníky, ktoré sú spevnené zámkovou dlažbou a ktoré sa čiastočne tiež dajú využiť na obchodné účely (napríklad letná terasa). V súčasnosti sú dve prevádzky prenajaté, jedna menšia je voľná. Budova má vodu, EE, kanalizáciu, internetové pripojenie a alarm, v súčasnosti je tam elektrické vykurovanie. Plynová prípojka je v blízkosti objektu.
Budova je vhodná na vlastné obchodno-komerčné využitie, alebo ako výhodné investovanie.

Cena objektu je 99 000 €.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 1992
Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Július Illés

zobraziť telefón