logo reality.sme.sk

Na predaj krásny 2 izbový byt v novoskolaudovanej novostavbe na ul. Jána Ondruša v novej časti mesta Stupava. ID: AR-02JO-021526

Lokalita: Stupava
Ulica: Jána Ondruša
Dátum pridania: 30.04.2019
41,42 m2
94 900,00

Na predaj krásny 2 izbový byt v novoskolaudovanej novostavbe na ul. Jána Ondruša v novej časti mesta Stupava.

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária NEGOTIANT Vám pripravila nasledovnú ponuku:

.: Na predaj krásny 2 izbový byt v novoskolaudovanej novostavbe na ul. Jána Ondruša v novej časti mesta Stupava. Byt je umiestnený na 3. poschodí zo 4 poschodového bytového domu s výťahom. Plocha bytu je 41,42 m2 + plocha balkóna o výmere 2,5 m2, + pivnica.

Štandard bytu zahrňuje:
.: Plastové okná, podlahy, novú sanitu (vaňa, kúpeľňový nábytok, keramickú dlažbu viď fotogalériu), novú kuchynskú linku na mieru, bezpečnostné dvere, barový pult, nová stierka, samozrejme nové všetky rozvody.

Bytový dom:
.: Je zateplený, kolaudovaný v roku 2018, solárne panely umiestnené na streche pre nižšiu spotrebu energie pre bytové jednotky, hliiníkové vchodové dvere, výťah.

Možnosti financovania:
.: Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a je možné kúpu financovať aj hypotekárnym úverom. Pre prípadné ďalšie informácie ohľadom financovania sa môžete obrátiť na nášho makléra.

Bližšie informácie o nehnuteľnosti môžete získať na tomto odkaze:

http://www.negotreal.sk/nehnutelnost33188-na-predaj-2-izbovy-byt-v-novostavbe-na-jana-ondrusa-|-stupava

-- NEGOTIANT -- realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete zaoberajúca sa predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej Vývojom v oblasti informačných systémov, tvorbou WEB-stránok, a iné ...

Ponúkaná cena už zahrňuje aj poplatky pre realitnú kanceláriu

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová
Výťah:

Kontaktné údaje

Negotiant s.r.o.

Oľga Jackovičová

zobraziť telefón