logo reality.sme.sk

4 izbový byt, Mäsiarska, 96 m², kompletná rekonštrukcia ID: 5786

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Mäsiarska
Obytná plocha: 96 m2
Úžitková plocha: 96 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 25.04.2019
96 m2
125 000,00

4 IZBOVÝ BYT, MÄSIARSKA, KOŠICE CENTRUM

Popis nehnuteľnosti

     Ponúkame na predaj štvorizbový mezonetový byt v podkroví o úžitkovej výmere 96 m2, na Mäsiarskej ulici v Košiciach, v centre mesta. Byt bol vytvorený v podkroví rekonštruovaného rodinného domu v roku 2018. Dom bol kompletne rekonštruovaný, vrátane novej strechy a fasády, rozvodov a odpadov.

     Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, kde sa vedľa neho nachádza trojizbový byt, ktorý je tiež možné kúpiť. V spodnej časti bytu sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, spálňa s priestorom na šatník, kúpeľňa s vaňou a WC. Po drevenom schodišti sa vystupuje do hornej časti bytu, kde sú dve samostatné izby.V hornej časti bytu je osadené francúzske okno s výhľadom na strechy domov a nádvoria. Byt má samostatný kotol ústredného kúrenia, rozvody tepla sú radiátormi. Na stenách sú protipožiarne sadrokartóny. Byt bol riadne skolaudovaný a spĺňa všetky potrebné predpisy.

      Lokalita sa nachádza v centre mesta, v bezprostrednej blízkosti Hlavnej ulice, poskytuje okamžitú dostupnosť na všetky kultúrne a spoločenské akcie odohrávajúce sa na Hlavnej ulici, v Štátnom divadle, v múzeách, kinách, kaviarňach a reštauráciách. Môže byť aj vhodnou investíciou s bezproblémovým prenájmom v akomkoľvek období.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Poschodie: 2
Konštrukcia objektu: Tehlová
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

Vasiľ Blaha

AA REALITY Košice s.r.o.

Vasiľ Blaha

zobraziť telefón