logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Mäsiarska, 133 m², kompletná rekonštrukcia ID: 5784

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Mäsiarska
Obytná plocha: 133 m2
Úžitková plocha: 133 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 25.04.2019
133 m2
129 900,00

3 IZBOVÝ BYT, MÄSIARSKA, KOŠICE CENTRUM

Popis nehnuteľnosti

      Ponúkame na predaj trojizbový mezonetový byt v podkroví spolu s kanceláriou v suteréne o spoločnej úžitkovej výmere 133 m2, na Mäsiarskej ulici v Košiciach, v centre mesta. Byt bol vytvorený v podkroví rekonštruovaného rodinného domu v roku 2018. K bytu patrí v suteréne rekonštruovaný priestor o výmere 70 m2, ktorý sa v súčasnosti využíva ako kancelária. V tomto priestore sa nachádzajú tri miestnosti, z toho dve kancelárie, jedna hosťovská miestnosť, pivnica, WC s umývadlom a bojlerom na ohrev TUV a malá miestnosť s podomácky vyhotovenou saunou na tuhé palivo. 

      Po spoločnom schodisku je prístupný mezonetový byt v podkroví o výmere 63 m2. V spodnej časti bytu sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa spolu s WC a drevené schody vedúce do hornej časti bytu, kde sa nachádzajú dve menšie izby. Byt spĺňa všetky predpisy a bol riadne skolaudovaný.

      Lokalita sa nachádza v centre mesta, v bezprostrednej blízkosti Hlavnej ulice, poskytuje okamžitú dostupnosť na všetky kultúrne a spoločenské akcie odohrávajúce sa na Hlavnej ulici, v Štátnom divadle, v múzeách, kinách, kaviarňach a reštauráciách. Môže byť aj vhodnou investíciou s bezproblémovým prenájmom v akomkoľvek období.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 2
Konštrukcia objektu: Tehlová
Okná: Plastové
Kúrenie: Lokálne
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

Vasiľ Blaha

AA REALITY Košice s.r.o.

Vasiľ Blaha

zobraziť telefón