logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 934 m², novostavba, tehlová konštrukcia objektu ID: 205539

Lokalita: Voderady
Obytná plocha: 164 m2
Úžitková plocha: 934 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 934 m2
Dátum pridania: 24.04.2019
934 m2
238 000,00

4 izbový rodinný dom s garážou Voderady na predaj

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU TEHLOVÉHO 4-izbového rodinného domu s GARÁŽOU v štádiu holodom v obci Voderady, časť Pánske I.

Obvodové murivo TEHLA 30cm, zateplenie fasády 20 cm EPS, silikónová omietka Baumit. Železobetónová stropná doska, zateplenie rovnej strechy EPS 35 cm, strešná mPVC fólia Monarplan, zaťažená štrkom.

Inteligentná elektroinštalácia v celom dome - riadenie vykurovania, osvetlenia a exteriérových žalúzií. Nastavenie teploty v každej miestnosti samostatne. Dotykový sklenený LED vypínač v miestnostiach s meraním interiérovej teploty. Rozvody pre zabezpečovací systém a exteriérový IP kamerový systém.

Teplovodné podlahové vykurovanie s tepelným čerpadlom Viessmann vzduch/voda. Dve samostatné kúpeľne. Tichá garážová brána (s remeňovým pohonom) vo farbe okien. Plastové okná Rehau Synego Antracit s trojsklom, skrytými pántami v cene. Vchodové dvere Rehau Geneo s nerezovým madlom.

Všetky okná a presklenia sú na celú výšku miestnosti 2560 mm. Vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie Climax - ovládané riadiacim systémom. Montáž všetkých okien podľa platnej normy na parotesné pásky Illbruck - nie len na PUR penu.

Sádrové interiérové omietky Baumit, anhydridové potery, sprchové kúty vyspádované do nerezových žľabov. Sadrokartónové stropy Rigips. Krytá terasa s rozlohou 19,5 m2. Prestrešenie vstupných dverí a garážovej brány. Ukončenie stavby - júl 2019.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Martin Pekar

zobraziť telefón