logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Zimná, 50 m², kompletná rekonštrukcia ID: 5775

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Zimná
Obytná plocha: 50 m2
Úžitková plocha: 50 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 24.04.2019
50 m2
88 900,00

2 IZBOVÝ BYT, ZIMNÁ ULICA, KOŠICE STARÉ MESTO

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Zimnej ulici, v centre mesta Košice o celkovej výmere 50m2. 

Nachádza sa v suteréne obytného domu a jedná sa o bývalý domovnícky byt, ktorý je aj navzdory umiestneniu dostatočne presvetlený, čo možno vidieť aj z fotografií. Je orientovaný na západ do nádvoria domu.

Byt je moderne zariadený a prešiel kompletnou rekonštrukciou, kvalitne položené laminátové podlahy, obklady a stierky, kuchyňa na mieru, vstavané spotrebiče, umývačka riadu, plynový sporák, digestor chladnička, dvere so zárubňami, vstavaná skriňa, bodové osvetlenie, plastové okná, panelové radiátory sprchový kút, práčka. V cene nehnuteľnosti je tiež sedacia súprava, posteľ, pracovný stôl, stolík pod TV.  Vykurovanie bytu je ústredné, zabezpečené plynovým kotlom. Pod stropom sú odkryté stúpačkové rozvody, ktoré taktiež zohrievajú byt. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 7m2 Dispozícia bytu: predsieň, kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou, spálňa.

Výbava bytu: Predsieň o rozlohe 4,6m2, bezpečnostné dvere, podlaha je pokrytá dlažbou, domofón, elektrická rozvodná skriňa, veľké zrkadlo. V zádverí je v strope vedený stúpačkový vykurovací rozvod na šírku a stredom miestnosti. Kúpeľňa o rozlohe 4,0m2. Kompletne vybavená sanitou, sprchový kút, umývadlo, toaleta, plynový kotol, práčka, podlaha je pokrytá dlažbou a steny sú čiastočne obložené obkladačkami. V kúpeľni sa nachádza prvé z troch okien. Obývačka spojená s kúpeľňou o rozlohe 15,7m2. Celý tento  priestor je pokrytý plávajúcou podlahou, precízne vbudovaná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi. V obývacej časti je moderný rohový gauč spolu so stolom a TV stolíkom. Pod pracovnou doskou kuchynskej linky sa nachádza panelový radiátor. V stropnej časti je po šírke a dĺžke vedený stúpačkový vykurovací rozvod. Nad kuchynskou linkou je druhé z troch okien. Spálňa o rozlohe 18m2 je najväčšou izbou v byte je pokrytá plávajúcou podlahou a k jej zariadeniu patrí posteľ, písací stôl, veľká vstavaná skriňa, zrkadlo. Pod tretím a najväčším oknom tohto bytu je veľký panelový radiátor. Na uzatvorenom nádvorí bytového domu, do ktorého smerujú všetky okná sa nachádza detské ihrisko, parkovacie miesta s možnosťou rezidentského parkovania, kryté garáže. Je to naozaj tichá lokalita a veľmi príjemná dispozícia s bohatou občianskou vybavenosťou. Jednou z  mnohých predností tohto bytu je jeho lokalita, keďže sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Technickej Univerzity, alebo doslova na skok od centra mesta. V blízkosti bytu sa nachádza obchodné centrum, banky, pohostinstvá a veľmi dobre hodnotené reštaurácie, posilňovňa, trafika, kníhkupectvo, kostol, amfiteáter, športová hala. 

Stačí sa len nasťahovať a bývať !

Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte Nás kontaktovať na telefónnom čísle 0950230249 a dohodnite si obhliadku.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 1
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Počet poschodí: 3

Kontaktné údaje

Branislav Ciberej

AA REALITY Košice s.r.o.

Branislav Ciberej

zobraziť telefón