logo reality.sme.sk

Predaj novostavby/ dom v Hornej Mičinej okr.B.Bystrica/ Výrazné zníženie ceny! ID: RE0002915-19-000204

Lokalita: Horná Mičiná
Obytná plocha: 184 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 914 m2
Dátum pridania: 10.04.2019
184 m2
175 000,00

Predaj novostavby/ dom v Hornej Mičinej okr.B.Bystrica/ Výrazné zníženie ceny!

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 8 ročnú novostavbu so samostatnou garážou pred rod. domom v Hornej Mičinej okr.Banská Bystrica o celkovej rozlohe 914 m2.
Rodinný dom s 1 nadzemným podlažím a jedným podkrovím.
Na 1. NP sa nachádza zádverie, chodba, obývacia izba, kuchyňa východ na terasu, kúpeľna s wc a sprchovým kútom, špajza, sklad. Strop je drevený trámový s viditeľnými trámami. Strecha je sedlová so skladanou krytinou.Klampiarske konštrukcie sú zo zinkovaného plechu.Na podlahe sú keramické dlažby, veľkoplošné parkety. Fasáda domu je zateplená silikonovou omietkou.Dvere sú drevené v obkladaných drevených zárubniach. Okná sú drevené z europrofilou s izolačným dvojsklom.
V kuchyni na 1 NP je drevená kuchynská linka s nerezovým drezom a pákovou batériou, keramická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu,. Na 1. NP je sprcha s keramickým obkladom a pákovou sprchovou batériou, keramické umývadlo, wc. V kúpeľni na 1. podkroví je rohová vaňa, wc, podlahové kúrenie. Vykurovanie je elektrické podlahové, v obývacej izbe je krbová vložka na pevné palivo, Rozvod teplej vody je pripravované elektrickým bojlerom. Kanalizácia je z plastu.
Horná Mičiná vzdialená od Zvolena cca 19 km, od Banskej Bystrice do 7 km.
Dom je voľný, nezaťažený, možnosť HÚ.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 255
Kanalizácia:

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Dana Krnáčová

zobraziť telefón