logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, 89 m², Čiastočná rekonštrukcia, tehlová konštrukcia objektu ID: N01591

Lokalita: Oslany
Obytná plocha: 89 m2
Úžitková plocha: 89 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 129 m2
Dátum pridania: 08.07.2019
89 m2
55 000,00

PREDAJ Chalupa Ľubianka - rohový pozemok 1129m2

Popis nehnuteľnosti

Chalupa na polosamote v obci Oslany časť Ľubianka. Dom sa nachádza na rozľahlom, rovinatom, rohovom pozemku s výmerou 1129 m2. Viete si predstaviť vlastniť dom v obkolesení prírody s pohodlnou dopravnou dostupnosťou počas celého roka. Prístup na slnečný pozemok je po asfaltovej ceste z 2 strán, na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy ktoré poskytnú žiadaný tieň v letných mesiacoch. Na rodinnom dome so zastavanou plochou 100m2 je kompletne vymenená strecha vrátane krovu. Samozrejmosťou je elektrina, voda. Možnosť využiť podkrovie. Za chalupou je nová drevená prístavba na drevo a pracovné náradie. Dom je postavený prevažne z nepálenej tehly, ale domček je úplne suchý. Dispozícia chaty je tradičná ako pri sedliackych domoch: 3 izby vrátane kuchyne spojenej s obývačkou, komora, kúpeľňa, na konci domu, Za domom je suché WC.
V okolí je známy prírodný areál stodola na Ľubianke kde sa organizujú svadby a zábavy, na posedenie na pivko, pohárik a pizzu si zájdete do cca 300 metrov vzdialenej vychýrenej pizzerie Red Dollar.
Možnosť prenajímať chalupu cez víkendy, v okolí je nedostatok ubytovacích kapacít.
Okolie vhodné na všetky druhy aktívneho alebo pasívneho oddychu od cykloturistiky, turistiky, hubárčenia, sledovania impozantnej nočnej oblohy.... Veľmi výhodná pozícia vzhľadom na turistické aktivity v okolí Bojnice(20km), Kúpele vo Veľkých Bieliciach(10), Pohorie Vtáčnik (na dosah ruky)...
Neplatíte žiadne poplatky realitnej kancelárii.
Dohodnite si obhliadku ešte dnes.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Tomáš Némethy

zobraziť telefón