logo reality.sme.sk

Byt 6+1, 155m2, Vajnorská, Bratislava III, 295.000,-e ID: 672400

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Ulica: Vajnorská
Úžitková plocha: 155 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 04.09.2019
155 m2
295 000,00

Byt 6+1, 155m2, Vajnorská, Bratislava III, 295.000,-e

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľkometrážny zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 155m2 na Vajnorskej ulici. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí 1/6 NP tehlového bytového domu, je orientovaný na obidve strany. Vstupné dvere sú bezpečnostné aj s vonkajšou bezpečnostnou mrežou a je tam aj alarm. Byt je 6-izbový, z toho slúži jedna miestnosť ako priestranná hala orientovaná do dvora. Taktiež sa tu nachádza veľký šatník, veľkorysá kúpeľňa s vaňou a WC a ešte ďalšie samostatné WC s umývadlom. Byt má samostatnú kuchyňu s kuchynskou linkou a spotrebičmi.
Okná sú plastové v zadnej časti z dvora sú opatrené bezpečnostnými mrežami. Na podlahách sú dubové parkety, ktoré prešli nedávno renováciou. Taktiež bolo v byte komplet čerstvo vymaľované.
Zo zadnej časti bytového domu je park so zeleňou, detským ihriskom a parkovacími miestami, je oplotená a slúži výhradne iba obyvateľom bytového domu, ktorým poskytuje relax a súkromie.
Výhodou bytu je, že sa dá využiť okrem bývania aj na zriadenie kancelárie.
Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou: školy, škôlky, neďaleko je nákupné centrum Centrál, Polus, Lidl, tržnica. Sú tu zastávky MHD, reštaurácie, lekárne.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 5
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 1
Bezproblémové parkovanie:
Bezpečnostný systém:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

BytyBa s.r.o.

Radoslav Ištok

zobraziť telefón