logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 300 m², pôvodný stav, garáž ID: 3804

Ľutujeme, ponuka tejto nehnuteľnosti už nie je aktuálna.

Lokalita: Trenčín
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 860 m2
Dátum pridania: 04.10.2019
300 m2
272 000,00

Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom v Trenčíne za mostami

Popis nehnuteľnosti

Predáme nadpriemerne priestranný rodinný dom v Trenčíne v oblasti Za mostami na príjemnom slnečnom pozemku s výmerou cca 860m2.
Rodinný dom z roku 1984 je vo veľmi zachovalom stave, ihneď obývateľný. Čiastočná rekonštrukcia prebehla cca pred 9timi rokmi, a tiež pred rokom, kedy bol nainštalovaný nový moderný plynový kotol.
Dispozične pozostáva z prízemia, kde vojdete do chodby, z ktorej sa prechádza do veľkej obytnej miestnosti, letnej kuchyne, práčovne, kotolne. Súčasťou prízemia je aj priestranná garáž. Na príjemnom prvom poschodí sa nachádza hala s jedálňou, samostatná kuchyňa, špajza, samostatná kúpeľňa s oknom, WC, plus ďalšia obytná izba. Druhé poschodie pozostáva z veľkej obývačky, ďalších dvoch samostatných izieb so šatníkom, samozrejmosťou je samostatné WC a nadčasová kúpeľňa. Komfort bývania dopĺňajú dva balkóny z jednej strany domu, a tiež dve loggie pozdĺž celej šírky domu s príjemným výhľadom do záhrad a na hrad. Dom je čiastočne podpivničený.
Primárnu časť pozemku tvorí príjemná zelená záhrada s ovocnými stromami a vlastnou studňou. Spôsob vykurovania - plynové, plus krb na pevné palivo – zefektívňuje náklady na bývanie. Dom vďaka jeho lokalizácii a dispozícii možno súbežne využiť nielen na bývanie, ale aj na podnikateľské účely.
Cena 272 000 €. V prípade seriózneho a rýchleho jednania dohoda možná.
Viac informácií v našej RK.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 2
Garáž:

Kontaktné údaje

Komerčné Reality, s.r.o.

Michaela Galiová

zobraziť telefón