logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom na menšom pozemku v obci Veľké Lovce, pôvodný stav ID: RE0002915-19-000164

Lokalita: Veľké Lovce
Obytná plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 443 m2
Dátum pridania: 15.03.2019
100 m2
24 900,00

Na predaj rodinný dom na menšom pozemku v obci Veľké Lovce, pôvodný stav

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Veľké Lovce, okres Nové Zámky, vzdialenej len 7 km od termálneho kúpaliska Podhájska . Dom je v pôvodnom, ale v zachovalom stave. Bol postavený v roku 1968 z pálenej tehly. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, špajze a troch izieb. Izby sú priechodné. Dom je čiastočne podpivničený. V pivnici je letná kuchynka a 3 x miestnosť. Podlahy v dome sú v dvoch izbách parkety, zvyšok dlažba. Okná a dvere pôvodné okrem vstupných dverí do letnej kuchyne, kde sú vymenené za plastové. Zdrojom vody je obecný vodovod, ale je možné čerpať vodu aj z vlastnej studne. Odpad je riešený žumpou. Centrálne kúrenie plynové, možnost kúriť aj pevným palivom. Pozemok mierne svahovitý, slnečný, o rozlohe 443 m2. Výhody: možnosť prerábky podľa vlastných predstáv, menší pozemok, lokalita.. Obec Veľké Lovce poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu ZŠ 1-9 ročník, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, ochody, pohostinstvá, gastronomické služby, atď. Neďaleko je známa Podhájska, ktorá sa stala obľúbenou vďaka termálnej vode s účinkami podobnými vode z Mŕtveho mora a tiež wellnesu. Okolie obce lemujú krásne lesy.
Cena nehnuteľnosti je 24 900 €. Bližšie informácie k danej nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne realitný maklér Dobré reality Ing. Eva Sklenárová, t.č. 0917458474.Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu a základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Eva Sklenárová

zobraziť telefón