logo reality.sme.sk

Kancelárske priestory na prenájom 20 - 300 m2, budova Allianz, Záhradnícka ulica, Prievidza ID: RE0002915-19-000162

Lokalita: Prievidza
Ulica: Záhradnícka
Obytná plocha: 100 m2
Dátum pridania: 15.03.2019
100 m2
300,00 / mesačne

Kancelárske priestory na prenájom 20 - 300 m2, budova Allianz, Záhradnícka ulica, Prievidza

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske, skladové a archívne priestory v administratívnej budove Allianz, na Záhradníckej ulici v Prievidzi. Budova sa nachádza v centrálnej časti mesta, pri hlavnom cestnom dopravnom ťahu Bratislava - Žilina, s výbornou dostupnosťou do samotného centra a v blízkosti veľkého verejného parkoviska. Budova je pre verejnosť dobre prístupná a známa. Kancelárie a priestory sú k dispozícii v rôznych výmerách od 15 až do 300 m2. Budova je kompletne zrekonštruovaná, vybavená sociálnymi zariadeniami, kuchynkou, dátovou kabelážou, klimatizačnými jednotkami. Priestory sú ihneď k dispozícii. V závislosti od typu a výmery prenajímaných priestorov (skladové, archívne, kancelárske...) sú tieto k dispozícii v cenách od 3 EUR/m2/mesiac.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu a základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Jaroslav Svitok

zobraziť telefón