logo reality.sme.sk

na predaj rodinný dom Svodín ID: RE0002915-19-000155

Lokalita: Svodín
Obytná plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 888 m2
Dátum pridania: 13.03.2019
220 m2
28 000,00

na predaj rodinný dom Svodín

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Svodín. Plocha: úžitková 220m2, zastavaná 888m2, pozemku 888m2, pivnice 15m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 28 000 €
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v tichej a kľudnej ulici obce Svodín.Dom je udržiavaní a obývateľný. Pozostáva zo staršej a novšej časti domu. Staršia časť domu je postavená z nabíjaniny a novšia časť z kvádrov a tehál. Strechu má sedlovú.Na prednej časti je eternitová a zadná časť strechy je škridlová.
V dome sa nachádza 11 miestností, z toho 4 izby, kuchyňa, chodby, komora, kúpeľňa s WC.Garáž + pár miestností, ktoré boli využívané ako letná kuchyňa. Dvere a okná sú na dome pôvodné drevené dobre a pravidelne ošetrované, Podlahy sú v izbách laminátové alebo drevené, v kuchyni a chodbe a kúpeľni je keramická dlažba.
Vedľa domu sú rôzne menšie murované miestnosti na chov drobných hospodárskych zvierat.Medzi domom a hospodárskou časťou sa nachádza murovaná a funkčná pec.Pivnica je hlboká, postavená z tehál.Vykurovanie rodinného domu je plynové ústredné, teplá voda je riešeným elektrickým bojlerom.
z inžinierskych sietí je zavedená obecná voda, elektrika, plyn, Odpadová voda je zavedená do žumpy.
Na dvore sa nachádza aj vlastná studňa.
Vchod je do dvora je riešení z dvoch strán, prístupové cesty sú asfaltové.
K domu patrí aj záhradka, ktorej časť sa využíva na sadenie zeleniny, je tam časť, na ktorej sú zasadené ovocné stromy a na jednej časti je zasadený vinič.Pred domom je okrasná kvetinová záhradka.
Dom je v dobrom stave a po kúpe okamžite voľný.
Doporučujem obhliadku nehnuteľnosti. Stačí ak zavoláte na tel. číslo 0909108291 a dohodneme si termín obhliadky nehnuteľnosti ako aj jej okolia.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu a základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Ladislav Nagy

zobraziť telefón