logo reality.sme.sk

Viacgeneračný RD 400m2,širšie centrum, Bratislavská ul., krásny udržiavaný pozemok/záhrada 947m2, 8x parking, vírivka, BAZÉN, aj na podnikanie, 3D VIRTUÁLNA OBHLIADKA + PODORYSY ID: RE0001153-19-000018

Lokalita: Pezinok
Ulica: Bratislavská
Obytná plocha: 400 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 947 m2
Dátum pridania: 27.01.2019
400 m2

Viacgeneračný RD 400m2,širšie centrum, Bratislavská ul., krásny udržiavaný pozemok/záhrada 947m2, 8x parking, vírivka, BAZÉN, aj na podnikanie, 3D VIRTUÁLNA OBHLIADKA + PODORYSY

Popis nehnuteľnosti

LINK na 3D virtuálnu obhliadku:
https://my.matterport.com/show/?m=ZSZZHNQ9wP8
====
Predaj rodinného domu s pozemkom - záhradou o výmere 947m2 vrátane zastavanej plochy v širšom centre Pezinka na Bratislavskej ul.
Dom bol doposiaľ využívaný ako rodinný penzión, je situovaný v lukratívnej lokalite v zástavbe rodinných domov v tichej časti Pezinka v blízkosti centra.. Kolaudácia domu prebehla v roku 2001, objekt bol pôvodne projektovaný ako rodinný dom, v štádiu hrubej stavby bol projekt pozmenený a objekt dostavaný ako ubytovacie zariadenie – penzión rodinného typu. Do prevádzky bol daný v roku 2001.
====
Celková ubytovacia kapacita penziónu je 21 pevných postelí (lôžok) plus 2 pevné prístelky a 3 rozkladacie postele.
====
Objekt je murovaný, tehlový: Wienerberger - Porotherm, zateplený 10cm vrstvou polystyrénu, strešná krytina - Bramac, strop je zaizolovaný 20cm- minerálnou vatou, kúrenie je ústredné/radiátory, s dvomi novými plynovými kotlami, objekt je napojený na alarm.
====
Dom je napojený na všetky IS a pozostáva zo suterénu s technickými miestnosťami kotolňa, sklad bielizne a dvoch nadzemných podlaží, celková úžitková plocha objektu je cca 400m2.
====
Dispozičné riešenie:
PRÍZEMIE (1.NP):
Na prízemí objektu sa nachádza vstupná časť s recepciou, schodisko, toalety pre návštevníkov, odbytová časť pozostávajúca z dennej kaviarne na podávanie raňajok formou švédskych stolov, z kaviarne je vstup na záhradnú terasu (priestor kaviarne je možné využiť aj ako školiacu miestnosť s multiprojektorom s kapacitou 20 stoličiek), kuchyňa na prípravu raňajok, resp. minútiek so zázemím, 5 izieb (z toho 4 dvojposteľové a jedna jednoposteľová izba), každá izba s vlastnou kúpeľňou.. umývadlo, sprchový kút alebo vaňa a toaleta.
POSCHODIE (2.NP)
Poschodie pozostáva z 5 dvojposteľových izieb so zázemím a stavebne oddelenej relaxačnej zóny so samostatným vstupom oblúkovým schodiskom z exteriérovej časti - záhrady objektu. Relaxačnú zónu tvorí izba s dvojposteľou, kúpeľňou a kuchynkou, vírivka a bazén s protiprúdom. Interiér penziónu, kaviareň aj ubytovacia časť - izby sú kompletne zariadené kvalitným nábytkom na mieru z masívu v elegantnom harmonickom štýle s dôrazom na prepracovanosť detailov, v kúpeľniach je položená kvalitná dlažba, obklady a značková sanita..atmosféru podčiarkujú a dotvárajú kvalitné interiérové textílie, posteľná bielizeň, drobné dekorácie a doplnky všetko v rustikálnom štýle.
====
K dispozícii je pohodlné parkovanie na spevnenej ploche so zámkovou dlažbou na pozemku, resp. vo dvore hneď vedľa objektu pre minimálne 8 áut.
====
Pozemok je upravený, zámková dlažba, oplotený, s trávnikom, drevinami a okrasnou výsadbou, so záhradným murovaným krbom a posedením na grillparty... Počas letnej sezóny je možné využiť záhradné ležadlá a húpačku pre 4 osoby. K exteriérovému vybaveniu objektu patrí murovaný prístrešok na uskladnenie mimosezónnych vecí a záhradného nábytku a studňa na zavlažovanie záhrady.
===
Penzión má vynikajúce hodnotenie v rámci nadnárodného ubytovacieho portálu booking.com, predáva sa aj so zariadením, dohoda na cene možná. Pôdorysy, prípadne ďalšie podklady na vyžiadanie v RK.
===
Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend
tel: 0905 450 900, 0905 100 105
e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk
====
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová
Kanalizácia:
Počet parkovacích miest: 8

Kontaktné údaje

IVMO-real, s.r.o.

Monika Novakova

zobraziť telefón