logo reality.sme.sk

Na predaj stavebný pozemok 8 km od kúpeľnej obce Podhájska ID: RE0002915-19-000045

Lokalita: Čechy
Obytná plocha: 1 784 m2
Minimálna výmera pozemku: 1 784 m2
Dátum pridania: 24.01.2019
1 784 m2
15 999,00

Na predaj stavebný pozemok 8 km od kúpeľnej obce Podhájska

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Čechy, vzdialenej len 8 km od Podhájskej a cca 250 m od lyžiarskeho svahu. Plocha: pozemku 1784m2. Rovinatý slnečný pozemok., oplotený. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS: vodovod, elektrina, plyn. Tiché prostredie. Cena 15999Eur. Garancia najnižšej ceny na trhu. Odporúčam obhliadku!!!
Viac info rada poskytnem na čísle 0917458474, Ing. Sklenárová Eva. Neváhajte ma kontaktovať.
Obec Čechy sa nachádza v blízkosti známych termálnych kúpeľov v Podhájskej. V obci Čechy s nadmorskou výškou 162 metrov sa nachádza najjužnejšie položená zjazdovka na Slovensku. Nachádza sa tu dvesto metrov dlhý lyžiarsky vlek so snežným delom. Je čoraz viac a viac obúbeným miestom pre turistov i domácich, ktorí si chcú užiť lyžovačku, sánkovačku či snowborading. Nachádza sa tu tiež rybník a cykloturistické trasy. Je ideálnym miestom určeným na turistiku a relax nakoľko sa jedná o tichú a kľudnú lokalitu obklopenú lesmi Južného Slovenska.
Podhájska je známa svojou liečivou vodou a novovybudovaným wellnessom. Voda z Podhájskej je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý ľudský organizmus. Podrobná štúdia ukázala, že pri niektorých zdravotných problémoch má hlbší a trvalejší regeneračný efekt než voda z mŕtveho mora. Koncentrácia prvku lítium rozširuje pôsobnosť vody a napomáha pri liečbe dny, zmes jodidov stimuluje štítnu žľazu, fosforečnany a vápnik pôsobia na doliečenie zlomenín a zmiernenie bolestivých stavov. Bohatá koncentrácia síranov, kyseliny kremičitej a boritej, výrazne napomáhajú a liečia ekzémové a iné kožné ochorenia. Silné ozdravujúce účinky vody sa prejavujú u ľudí trpiacich reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, pretrvávajúcimi bolesťami chrbta. Voda stabilizuje stavy ľudí trpiacich osteoporózou, artrózou a artritídou.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Eva Sklenárová

zobraziť telefón