logo reality.sme.sk

Reštauračné a stravovacie priestory, 55 m², plastové okná, plávajúca podlaha ID: 3662

Lokalita: Hlohovec
Úžitková plocha: 55 m2
Dátum pridania: 22.01.2019
55 m2
1,00

Bytový dom/ubytovňa s pozemkom a s 22 bytovými jednotkami v Hlohovci

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj bytový dom/ubytovňu s pozemkom a s 22 bytovými jednotkami. 1. a 2. izbové byty, každý je vybavený kúpeľnou, kuchyňou, balkónom a skladovým priestorom a veľkosťou od 23 do 55 m2. Bytový dom sa nachádza v Hlohovci.

Objekt bytového domu pozostáva z troch nadzemných podlaží a jedného podzemného podlažia. Bytový dom bol zhotovený ako rekonštrukcia pôvodnej budovy slúžiaca pre administratívne účely. Rekonštrukciou objektu sa zhotovili byty v celkovom počte 22 ks, pričom v suterénnych priestoroch má každý byt vlastné uskladňovacie priestory. Obvodové konštrukcie sú zhotovený z plných pálených tehál, plynosilikátových tehál, keramických tehál hrúbky 450 mm, pričom stavba je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu „EPS“ hrúbky 80 mm. Strešná konštrukcia je zhotovená ako plochá jednoplášťová strecha vyspádovaná smerom k odkvapovej rímse nachádzajúcej sa zo strany dvora. Na prvom nadzemnom podlaží sa si dispozične situovaných osem bytových jednotiek, pričom každá z bytových jednotiek disponuje vlastnými hygienickými miestnosťami a príslušným balkónom. Na druhom a treťom nadzemnom podlaží sa nachádza sedem bytových jednotiek s podobným dispozičným riešením. Balkónové konštrukcie sú riešené ako zavesené s príslušným oceľovým zábradlím. Dispozičné riešenie jednotlivých podlaží viď. príloha projektovej dokumentácie. Odvod dažďových vôd je zabezpečené na terén. Vykurovanie objektu je zhotovené za pomoci ústredného vykurovania, pričom každá bytová jednotka ma zhotovené samostatné meranie a uzáver. Kanalizácia samostatných bytov je napojená na verejnú mestskú kanalizáciu.

Možnosť odpočtu DPH. Možnosť HÚ. V cene je zahrnutý kompletný právny, finančný servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové

Kontaktné údaje

Andrej Jančár

Komerčné Reality, s.r.o.

Andrej Jančár

zobraziť telefón