logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Sputniková, 68 m², kompletná rekonštrukcia ID: 5704

Lokalita: Košice - Nad jazerom
Ulica: Sputniková
Obytná plocha: 68 m2
Úžitková plocha: 68 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 22.01.2019
68 m2
111 900,00

3 IZBOVÝ BYT, SPUTNIKOVÁ, KOŠICE NAD JAZEROM

Popis nehnuteľnosti

     V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve o rozlohe 68 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí bytového domu, na ulici Sputniková, Košice sídl. Nad Jazerom.  V bytovom dome boli vymenené zvislé rozvody vody, odpadu a plynu. Bytový dom disponuje novým moderným výťahom. V suteréne bytového domu sa nachádzajú pivnice zhotovené zo železných profilov a oplechovania. V roku 2019 je plánovaná rekonštrukcia obvodového plášťa a strechy. 

   Tento byt prešiel kompletnou prestavbou v roku 2006. Rekonštrukcia v sebe zahŕňala i zmenu dispozície bytu. Byt pozostáva zo zádveria, spojovacej chodby, špajze, dvoch spální, kúpeľne, samostatného WC a obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Príslušenstvom bytu je 6 metrová loggia orientovaná na východ, kumbál situovaný pred vstupom do bytu a pivnica v suteréne bytového domu.

   Podlahy v spálni, detskej izbe, obývačke a v spojovacej chodbe sú laminátové. V zádverí, kuchyni, kúpeľni a wc je podlaha keramická. Loggia disponuje roletovým systémom. V celom byte mimo spálne a detskej izby sú znížené sadrokatrónové stropy osadené bodovými svetlami.  Orientácia bytu je na východ a západ.

     Sídlisko Nad Jazerom je zaujímavou mestskou časťou, ktorá ponúka svojim obyvateľom a ostatným návštevníkom oblasť rekreačnej lokality (RL) Jazero . Patrí k nej i vodná plocha, ak má voda dobrú kvalitu, dá sa v nej kúpať. Areál poskytuje tiež  možnosť opaľovať sa,  využiť vodný  lyžiarsky vlek,  bicyklovať sa, korčuľovať sa na kolieskových korčuliach, prechádzať sa v lesoparku a na hrádzi. K dispozícií sú dve multifunkčné ihriská: detské a volejbalové. Pre návštevníkov je  počas leta v RL Jazero otvorených niekoľko zariadení s občerstvením. Za zmienku istotne stojí aj cyklotrasa vedúca priamo do centra mesta i jej ďalší rozvoj v smere na Slanské vrchy.

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

V prípade, že Vás táto nehnuteľnosť zaujala kontaktujte ma výhradne telefonicky na čísle 0918 689 846.

 

 

Pre lepšiu predstavu o dispozícií a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite video prehliadku na našom webe.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 6
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Konštrukcia objektu: Panelová
Okná: Plastové
Počet poschodí: 7
Výťah:

Kontaktné údaje

Marek Mati

AA REALITY Košice s.r.o.

Marek Mati

zobraziť telefón