logo reality.sme.sk

Obchodné priestory, Rožňavská, 561 m², kompletná rekonštrukcia ID: 31613

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Ulica: Rožňavská
Úžitková plocha: 561 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 14.01.2019
561 m2
9,00 / m² / mesačne

Showroom orientovaný na bývanie, 561 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na PRENÁJOM lukratívny obchodný priestor v lokalite Ružinov, v obchodno-nábytkárskej zóne, vhodné za účelom predajne nábytku, showroomu s nábytkom a podobne. Na frekventovanej ulici. Areál je zameraný na stavbu, bývanie a záhradu. Viditeľné miesto a prístup aj nákladnou dopravou. Je na hlavnom dopravnom ťahu v smere do centra mesta, v blízkosti križovatky s Tomášikovou ulicou.
Priestor je o výmere 561 m² a má presklený výklad. K dispozícií je kuchynka, dámska a pánska toaleta. Na vrchnom poschodí sú aj 3 kancelárie so zasadačkou – grátis, v cene nájmu = bonus!
Priestory sú KLIMATIZOVANÉ, stropné podhľady so svietidlami, veľké výklady.
Pred priestorom sú k dispozícii parkovacie miesta. Parkovanie v rámci areálu je ZDARMA, na vonkajších parkovacích miestach v dostatočnom počte.
Možnosť umiestnenia reklamy na reklamnom pútači.
Nájomné je 9 €/m²/mesiac + prevádzkové náklady 1,65 €/m²/mesiac + DPH + el. energia účtovaná zvlášť podľa skutočnej spotreby v priestore. Ceny sú uvedené bez DPH. Depozit je vo výške 3 -mesačného nájmu.
Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 9999

Kontaktné údaje

Mária Zemanová

Reality Bratislava, s.r.o.

Mária Zemanová

zobraziť telefón