logo reality.sme.sk

Dražba súboru nehnuteľností v Gbeloch, okr. Skalica. ID: RE0001666-18-000186

Lokalita: Gbely
Ulica: Naftárska
Obytná plocha: 818 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 10 655 m2
Dátum pridania: 30.11.2018
818 m2

Dražba súboru nehnuteľností v Gbeloch, okr. Skalica.

Popis nehnuteľnosti

Ivestičná príležitosť!

Dražba prevádzkového objektu, skladov a zámočníckych dielní vrátane pozemkov a príslušenstva, nachádzajúcich sa v Gbeloch, okr. Skalica, k.ú. GBELY.

Objekty a ich príslušenstvo sa nachádzajú v uzavretom areáli bývalej firmy UNOIGASS na ulici Naftárska v meste Gbely v zástavbe rodinných domov na jednej z hlavných ulíc mesta. Prístup k objektom je dobrý - jedná sa o neprašnú, spevnenú mestskú komunikáciu s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete. Predmetom dražby sú:

Prevádzkový objekt: Jedná sa o prevádzkový objekt pôvodne slúžiaci ako rodinný dom, ktorý bol zmenou užívania v roku 1992 rekonštruovaný ako zázemie montážnej firmy pre plynové zariadenia ako prevádzková budova. Objekt je murovaná prízemná stavba s kancelárskymi priestormi, úplným sociálnym vybavením a šatňami.

Sklad materiálu: Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, slúži ako príslušenstvo areálu UNIGASS, ale môže slúžilť aj samostatne. Objekt slúži ako sklad materiálu pre montáž plynových vedení a zariadení. Celý objekt pozostáva s jednej miestnosti vybavenej regálmi.

Zámočnícka dielňa: Montovaná kovová hala rozmerov 29,00m x 18,45 m so sociálnou vstavbou, Objekt je montovaná hala s nosnou kovovou konštrukciou tvorenou, oceľovými zváranými stľpmi nabetónových základových pätkách, obvodový plášť je tvorený tepelne izolovanými sendvičovými panelmi uchytenými na priečnych oceľových nosníkov so zasklením okenných otvorov, podlaha je s povrchovou úpravou hladký vakuovany betón.

Predmetné objekty spolu s príslušenstvom a pozemkami sú využívané na projektovaný účel v zmysle kolaudačného rozhodnutia, takého využitie daných nehnutenľostí sa predpokladá aj v budúcnosti.

Bližšie informácie o dražbe Vám radi poskytneme na tel. č. 02/59490131 resp. mobil: 0948 917 607.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Dražobná spoločnosť, a.s.

Dražobná spoločnosť,a.s.

zobraziť telefón