logo reality.sme.sk

NEO – Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu NEW ID: RE0001643-18-000145

Lokalita: Hlohovec
Obytná plocha: 95 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 600 m2
Dátum pridania: 27.11.2018
95 m2
109 900,00

NEO – Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu NEW

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavby samostatne stojacich rodinných domov NEW v novovzniknutej lukratívnej lokalite v obci Vinohrady nad Váhom vzdialenej iba 6 kilometrov od mesta Sereď a napojenia na diaľnicu.

Domy NEW s niekoľkoročnou tradíciou výstavby spĺňajú požiadavky moderných a náročných klientov. Pri výstavbe je kladený dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť. Za cenu od 109.900,-Eur sú dostupným riešením bývania pre širokú verejnosť a taktiež mladých ľudí.

Vďaka kľudnej obci, okolitým výhľadom na prírodu a dobrému napojeniu na diaľnicu môžu byť domy aj šikovným útekom za rekreáciu pre mestských ľudí. Za príplatok 10.000,-Eur dostanete dom dokončený na kľúč podľa Vášho výberu zo širokej ponuky použitých materiálov. Na požiadanie klienta je možnosť realizácie zimnej záhrady.

Rodinné domy budú na pozemkoch s rozlohou od 420m2 m2 do 614 m2. Súčasťou domu je terasa a otvorené garážové státie. Dispozičné riešenie domu je variabilné.

Spokojní obyvatelia rodinných domov v iných lokalitách ako aj ostatní obyvatelia rôznych obytných projektov od spoločnosti ISMONT sú zárukou kvality, úspechu projektu a Vašej spokojnosti.

Tento dom je možné si zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého, Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať
Tomáš Andel
0911147939
andel@neoreal.sk
www.neoreal.sk
NEO

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón