logo reality.sme.sk

REZERVOVANÉ: Dom vhodný ako sídlo firmy v Majeri ID: 1845

Lokalita: Banská Bystrica
Úžitková plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 654 m2
Dátum pridania: 10.04.2019
160 m2
154 000,00

REZERVOVANÉ: Dom vhodný ako sídlo firmy v Majeri

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj murovaný dom ktorý bol využívaný ako sídlo firmy, postavený v mestskej časti Majer v Banskej Bystrici.

Virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti môže vidieť tu:
https://ths.li/3sPD4 (skopírujte link a otvorte ho vo Vašom prehliadači)

Rodinný dom pozostáva z dvoch podlaží a to z prízemia a podkrovia. Na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť, 3 izby ktoré boli využívané ako kancelárie a sociálne zariadenia pre mužov a ženy. Samostatne prístupná na prízemí je plynová kotolňa. V podkroví sa nachádzajú ďalšie tri miestnosti (z toho jedna veľká) ktoré boli taktiež využívané na kancelárske účely.

Predávaný objekt je postavený z tehál, vykurovanie je prostredníctvom takmer nových radiátorov z vlastnej plynovej kotolne. Okná boli vymenené za nové plastové. Predávaný objekt je po kompletnej rekonštrukcii.

Parkovanie je možné na vlastnom pozemku. Rodinný dom sa nachádza v priemyselnej časti Banskej Bystrice v zástavbe podobných domov a aj z tohoto dôvodu je vhodný najmä ako sídlo firmy a tak bol aj donedávna využívaný.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú Vám odporúčame si pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o Vašej novej nehnuteľnosti a my sa Vám ju pokúsime nájsť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Bezproblémové parkovanie:
Bezpečnostný systém:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón