logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom v obci Kamenín. ID: RE0002915-18-000581

Lokalita: Kamenín
Obytná plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 613 m2
Dátum pridania: 05.11.2018
220 m2
43 000,00

Na predaj rodinný dom v obci Kamenín.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kamenín. Plocha: úžitková 220m2, zastavaná 135m2, pozemku 613m2, pivnice 45m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 43 000 €
Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v pôvodnom stave na juhu Slovenska v obci Kamenín. Je čiastočne podpivničený.Rodinný dom bol postavený v roku 1968. Obvodové steny steny sú z tehál a kvádrov, Strecha je plochá dobre izolovaná, nezateká nikde.V rodinnom dome sa nachádza 10 miestností, z toho na prízemí jedna kuchyňa, komora, chodba, WC, dve priestranné izby a schodisko na poschodie. Na poschodí nájdeme chodbu, dve priestranné izby, pomerne veľkú kúpeľňu a zastrešenú terasu.Pod domom sa nachádza pivnica s tromi miestnosťami, v jednej miestnosti je studňa a dve sú na zeleninu a ovocie.Okná a dvere na dome sú pôvodné drevené, Podlahy sú betónové alebo keramické v izbách pokryté kobercom.
Z inžinierskych sietí je zapojená elektrika ,obecný vodovod je pred domom, nie je zavedený do domu, nakoľko je rozvod vody z vlastnej studne,Odpadová voda je zvedená do žumpy.Vykurovanie domu je elektrické, elektrickými gamatkami, a kachľami na tuhé palivo.Ohrev teplej vody je zabezpečený novým elektrickým bojlerom.
Prípojka na plyn je pred domom, Plyn do domu nie je zavedený.
Na pozemku sa nachádza väčšia garáž s montážnou jamou a vedľa garáže jedna je jedna obytná miestnosť, môže poslúžiť aj, ako letná kuchyňa a vedľa nej je jedna miestnosť ako sklad, dreva alebo iných potrieb.
Za domom je záhrada s fóliovníkom a v záhrade je pár ovocných stromov
,Rodinný dom sa nachádza v tichej bočnej uličke v centre obce.Obec kamenín, má rozlohu 2805 ha a počet obyvateľov je 1571.Obec sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Štúrovo.
V obci sa nachádza, Obecný úrad, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácie, obchody, autobusová a vlaková stanica, benzínová pumpa, športové a detské ihrisko, pošta, v blízkosti rieka Hron a tiché prostredie vhodné na turistiku.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Ladislav Nagy

zobraziť telefón