logo reality.sme.sk

EXKLUZÍVNE: 2-izbový na Bakossovej, TEHLA !!! ID: 1835

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Bakossova
Úžitková plocha: 56,78 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 26.10.2018
56,78 m2
77 400,00

EXKLUZÍVNE: 2-izbový na Bakossovej, TEHLA !!!

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na prízemí bytového domu o úžitkovej ploche 56,78 m2 na Bakossovej ulici v Banskej Bystrici takmer v centre mesta.

Predávaný byt je orientovaný do átria bytového domu a pozostáva zo vstupnej chodby, 2-och izieb, z ktorých jedna je prepojená s kuchyňou, kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí taktiež kotolňa vedľa bytu ktorá sa môže využívať aj ako sklad. Byt sa predáva bez nábytku, v prípade Vášho záujmu je možná dohoda o odpredaní časti zariadenia bytu.

Výhodou je vlastné kúrenie ako aj príprava teplej vody a energetický certifikát triedy "B" čo zaručuje nízke náklady na bývanie (odhad 80 Euro mesačne vrátane spotreby elektrickej energie). V prípade záujmu je možné si dokúpiť vonkajšie parkovacie miesto alebo miesto v garáži bytového domu.

V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky Vám vypracuje Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže obchod Vám urobíme "na kľúč".

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú si môžete pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón