logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Hlaváčiková, 61.2 m², pôvodný stav ID: 31045

Lokalita: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Hlaváčiková
Úžitková plocha: 61,2 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 14.10.2018
61,2 m2
115 000,00

2izbový byt na Hlaváčikovej ulici v Karlovej Vsi, Dlhé diely

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt na Hlaváčikovej ulici v Karlovej Vsi - Dlhých dieloch. Podlahová plocha bytu je 61,2 m2 a nachádza sa na prízemí 8 podlažného zatepleného bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha predzáhradka o veľkosti 111 m2, ktorá síce nie je v osobnom vlastníctve, ale prístup a právo na užívanie má len majiteľ tohto bytu. Orientácia bytu je na Východ. Byt sa predáva v pôvodnom stave a je vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb (obidve o veľkosti 19,1 m2, z toho jedna je priechodná, druhá nepriechodná), kúpeľne, samostatného WC a kuchyne s výstupom do predzáhradky. K bytu prislúcha pivničná kobka priamo oproti bytu.

Bytový dom bol zateplený, vymenené sú aj stupačky. Spoločné priestory sú takisto zrekonštruované, vstupná brána je na čip. Dom sa nachádza na sídlisku Dlhé diely v priamom susedstve lesa, kde môžete relaxovať pri spoločných prechádzkach, resp. vyvenčiť svojich štvornohých miláčikov. V dostupnosti do 5 min pešo nájdete všetko potrebné - Tesco expres, lekáreň, ZŠ, MŠ, MHD zastávka a iné. Vďaka rezidenčnému parkovaniu nový majiteľ nebude mať problém s parkovaním priamo pred domom.

Cena tohto perspektívneho bytu je 115 000,- Eur, a je konečná, vrátane profesionálneho servisu našej RK. Samozrejmosťou sú autorizované zmluvy našej advokátskej kancelárie a takisto Vám pomôžeme aj s prepisom u správcu a dodávateľov energií (ZSE a SPP), náš servis je profesionálny a kompletný. Pri rýchlom, serióznom jednaní je možná dohoda na cene.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Konštrukcia objektu: Panelová
Výťah:

Kontaktné údaje

Slavomír Kollár

Reality Bratislava, s.r.o.

Slavomír Kollár

zobraziť telefón