logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Vyšehradská, 44.3 m², novostavba ID: 30987

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Ulica: Vyšehradská
Úžitková plocha: 44,3 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 29.10.2018
44,3 m2
85 000,00

Priestranný 1izbový byt na Vyšehradskej ulici v Petržalke

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pekný a priestranný 1 iz. byt (na LV vedený ako apartmán) v 8 ročnej novostavbe PEGAS na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Byt má výmeru 36,24 m2 + balkón 8,1m2 a nachádza sa na 1.poschodí v 6.podlažnej novostavbe s bezbariérovým vstupom. Orientácia je na juhozápad, s výhľadom na Rakúsko. Byt je kompletne zariadený, vhodný ihneď na bývanie , alebo ako investícia na prenájom. Mesačné naklady sú 70 €- 1 osoba. V byte sa nachádza kuchynská linka so sporákom , chladnička, práčka, klimatizácia , posteľ pre 1 osobu+ sedačka a obývačková stena s televízorom; na chodbe veľká vstavaná skriňa; v kúpeľni je vaňa, umývadlo a WC.
Cena apartmánu je 85 000,- Eur ku ktorej bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia RK vo výške 2 000,- Eur za kompletný servis. Samozrejmosťou sú autorizované zmluvy našej advokátskej kancelárie a takisto Vám pomôžeme aj s prepisom u správcu a dodávateľov energií (ZSE a SPP), náš servis je profesionálny a kompletný.
Cena apartmánu je 95 000,- Eur ku ktorej bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia RK vo výške 2 000,- Eur za kompletný servis. Samozrejmosťou sú autorizované zmluvy našej advokátskej kancelárie a takisto Vám pomôžeme aj s prepisom u správcu a dodávateľov energií (ZSE a SPP), náš servis je profesionálny a kompletný.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 1
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová
Výťah:

Kontaktné údaje

Slavomír Kollár

Reality Bratislava, s.r.o.

Slavomír Kollár

zobraziť telefón