logo reality.sme.sk

Dražba rodinného domu, Dolné Saliby ID: RE0001666-18-000157

Lokalita: Dolné Saliby
Obytná plocha: 189 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 2 154 m2
Dátum pridania: 04.10.2018
189 m2

Dražba rodinného domu, Dolné Saliby

Popis nehnuteľnosti

Predmetom dražby je rodinný dom nachádzajúci sa v obci Dolné Saliby, okres Galanta, spolu s pozemkami o celkovej výmere 2154 m2.

Rodinný dom je samostatne stojaca stavba, má jedno podzemné podlažie v časti pôdorysu, jedno nadzemné podlažie a obsahuje samostatný byt, prístupný z verejnej komunikácie.

Dispozičné riešenie podlaží je nasledovné.

1.PP (výmera 25,57 m2) : kotolňa a sklad.

1.NP (výmera: 164,13 m2) : 4 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, chodba, sklad a zádverie.1. PP : Stavba je zapustená v priemernej hĺbke nad 2 m pod úroveň priľahlého terénu so zvislou izoláciou. Steny sú monolitické betónové. Stropy sú ŽB s rovným podhľadom. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Podlahy sú z cementového poteru. Priečka je murovaná tehlová. Elektroinštalácia je svetelná. Schody sú drevené z mäkkého dreva bez podstupníc. V podlaží je osadený plynový kotol UK.

1. NP : Stavba je na základoch s izoláciou. Steny sú murované z tehál hr. 45 cm. Stropy sú drevené trámové s rovným podhľadom. Fasádne omietky sú brizolitové. Zastrešenie stavby stanovým krovom. Krytina je cementová škridľa. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Priečky sú murované tehlové. Schodisko je drevené z mäkkého dreva bez podstupníc. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okná sú plastové, doplnené sú žalúziami. Dvere sú drevené hladké. Podlahy v obytných miestnostiach sú doskové, ostatné podlahy sú prevažne z keramickej dlažby. Elektroinštalácia je svetelná i motorická. Vykurovanie je ústredné teplovodné oceľovými radiátormi. V podlaží je kúpeľňa, vybavená vaňou a umývadlom. Vo WC je splachovací záchod bez umývadla. Rozvod vody je studenej i teplej, v kúpeľni je ohrievač vody. Vodovodné batérie sú pákové. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, kombinovaným sporákom a umývadlom. V rozvádzači sú ističe.

Rodinný dom bol postavený v roku 1960. V roku 1976 bola zhotovená jeho prístavba.

Garáž

1. NP: Stavba je na základových pásoch. Steny sú murované hr. 30 cm z tehál. Strop je ŽB. Fasádne omietky sú vápenné. Zastrešenie stavby je plochou strechou. Krytina je z asfaltových natavovaných pásov. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okno je jednoduché drevené. Vráta sú drevené zvlakové. Podlaha je betónová. Elektroinštalácia je svetelná. V garáži je montážna jama.

Kontaktné údaje 02 59 49 01 28.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Dražobná spoločnosť, a.s.

Dražobná spoločnosť,a.s.

zobraziť telefón