logo reality.sme.sk

5-izbový rodinný dom ( dvojdom) ID: RE0001146-18-000332

Lokalita: Chorvátsky Grob
Obytná plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 309 m2
Dátum pridania: 12.09.2018
150 m2
228 000,00

5-izbový rodinný dom ( dvojdom)

Popis nehnuteľnosti

CENA DOMU JE ZA DOM v kompletne dokončenom  ŠTANDARDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ponúkame  na predaj novostavbu rodinného  5-izbového  domu - dvojdomu v novej krásnej lokalite Chorvátskom Grobe časť Čierna voda. Lokalita  Hrudky ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a hlavne veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy.

Dom je  postavený z  kvalitných materiálov a  každý má úžitkovú plochu 112 m2, na rovinatých pozemkoch každý o výmere 309m2 s vybudovanou terasou  o veľkosti 28 m2 a parkovacím prístreškom pre jedno auto  a ďalším státím zo zámkovej dlažby pre 2 autá. Domy sú napojené na elektrinu, vodu a miestnu kanalizáciu.

Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s jedálenskou a kuchynskou časťou s výstupom na terasu. Pri vstupe sa taktiež nachádza technická miestnosť s dostatočným úložným priestorom, samostatné wc s umývadlom a jedna menšia izba, ktorá môže byť ako pracovňa alebo väčší šatník.  Nočná časť sa nachádza na poschodí - 3 samostatné spálne, samostatná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a wc.  Dom sa predáva v kompletne dokončenom štandarde vrátane laminátovej podlahy vo všetkých izbách a v kuchyni, interiérovými dverami, obkladmi, dlažbou a sanitou v oboch kúpeľniach. Na výber bude z viacerých farieb materiálov podľa Vášho vkusu. 

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - MHD, supermarket Tesco, lekáreň, zdravotné stredisko, reštaurácia, škola, viacero škôlok a materských centier, neďaleko je golfové ihrisko, tenisová hala, jazdecký areál a cyklotrasa.

HOLODOM - dom si môžete zariadiť podľa vlastných predstáv
ĽAHKÉ PARKOVANIE - každý dom má prístrešok a ďalšie miesta parkovania pred domom
ZÁHRADA - nie je veľká, ale dostatočná  na relax a oddych
VÝBORNÁ DISPOZÍCIA - domy sú rozdelené na nočnú a dennú časť
POKOJNÉ BÝVANIE - cesta do centra mesta Vám potrvá okolo 20 minút, pričom si môžete užívať výhody moderného bývania novej lokality Chorvátskeho Grobu a prírodu neďalekej rezervácie Šúr
OBČIANSKA VYBAVENOSŤ- približne 10 minút pešo Vám bude trvať cesta do Tesca, v okolí sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, základná škola a materská škola či detské ihrisko
NÍZKE NÁKLADY- mesačné náklady na 4-člennú rodinu nepresiahnu 100 Eur

KOLAUDÁCIA jar 2019

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

RIEŠIME BÝVANIE, s.r.o.

Silvia Rašková

zobraziť telefón