logo reality.sme.sk

ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kamenín ID: RE0002915-18-000452

Lokalita: Kamenín
Obytná plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 2 010 m2
Dátum pridania: 04.09.2018
86 m2
21 000,00

ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kamenín

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kamenín. Plocha: úžitková 86m2, zastavaná 924m2, pozemku 2010m2, pivnice 8m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 21 000 €
Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave.Dom sa nachádza v strede obce.Dom je po úprave a rekonštrukcií vhodný na bývanie ako aj na chalupu. Na pozemku sa nachádzajú dva domy, v jednom dome sú kuchyňa a jedna izba a komora a v druhom dome tak isto Kuchyňa a dve izby a z ďalšieho vchodu ešte dve izby a kúpeľňa, ktorá potrebuje úplnú rekonštrukciu. Obvodové steny sú hrubé a zhotovené z nabíjaniny, strecha je sedlová škridlová.Na pozemku je vlastná studňa, elektrika aj plyn, momentálne sú prípojky, aj od elektriky a j plynu odpojené, nakoľko v dome už nikto nebýva.Dajú sa znova zapojiť.Okná, dvere pôvodné, podlaha je drevená.
K nehnuteľnosti patrí aj viacej hospodárskych budov a jedna garáž, za domom je veľká ovocná záhrada.
Doporučujem obhliadku nehnuteľnosti.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Ladislav Nagy

zobraziť telefón