logo reality.sme.sk

Chalupa, rekreačný domček, 473 m²

Lokalita: Malá Lehota
Obytná plocha: 95 m2
Úžitková plocha: 473 m2
Minimálna výmera pozemku: 473 m2
Dátum pridania: 03.09.2018
473 m2
52 000,00

Predaj, chalupa Malá Lehota, okr. Žarnovica

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj chalupu v obci Malá Lehota, okr. Žarnovica. Nachádza sa v tichej, okrajovej časti obce, využívanej na rekreačné účely. Pozemok má výmeru 473 m2. Chalupa bola postavená na mieste staršej budovy v 90. rokoch z tehly. Jedná sa o 2 budovy- chalupu a letnú kuchynku. Strecha chalupy je sedlová s plechovou krytinou. Na dvore je murovaný záhradný gril so sedením. Chalupa má jedno obytné podlažie a podkrovie, je čiastočne podpivničená. Na prízemí je vstupná chodbička, kuchyňa a obývacia izba. V kuchyni je murovaný sporák z kachlíc, kuchynská linka, rohová lavica so stolíkom. V obývačke sú stavané murované kachle, drevená skrinková zostava. Stropy na prízemí sú drevené s hradami, obklady sú tiež z dreva. Na prízemí je ďalej kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V podkroví je chodbička a 2 obytné izby. V pivnici je domáca vodárnička, ktorá používa vodu z vlastnej studne.
Na druhej strane pozemku sa nachádza budova letnej kuchynky, so sedlovou strechou so škridlou. Má jedno obytné podlažie s 2 miestnosťami. Je podpivničená, s klenbovou pivnicou a drevárňou. Chalupa sa predáva s väčšinou zariadenia.
V okolí je krásna príroda s lesmi, kde sú možnosti hubárčenia, turistiky a lyžovania - vlek Drozdovo vo vzdialenosti 9 km. V obci je kompletná občianska vybavenosť - obchod, základná a materská škola, pošta, zdravotné stredisko. Najbližšie mestá sú Nová Baňa- 15 km a Zlaté Moravce- 20 km.

HALO reality - Váš spoľahlivý partner
PREDÁME AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ A NEBUDE VÁS TO STÁŤ ANI CENT!

Na našom webe www.haloreality.sk nájdete viac ako 2700 AKTUÁLNYCH PONÚK!

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 1

Kontaktné údaje

HALO reality, s.r.o.

Ľuboš Šutka

zobraziť telefón