logo reality.sme.sk

Rodinný dom Klátova Nová Ves ID: RE0004314-18-000231

Lokalita: Klátova Nová Ves
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 2 079 m2
Dátum pridania: 18.08.2018

Rodinný dom Klátova Nová Ves

Popis nehnuteľnosti

Dražba rodinný dom Klátova Nová Ves
Popis stavby:
Budovu so súp. č. 410 na pozemku s parc. č. 244/2 v kat. ú. Klátova Nová Ves, vychádzajúc z predložených dokladov, ako aj jej skutočného účelu užívania pre účely stanovenia jej všeobecnej hodnoty, charakterizujem ako rodinný dom.Budova rodinného domu sa nachádza na pozemku s parc. č. 244/2 v kat. ú. Klátova Nová Ves, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, v zastavanom území obce, v obytnej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia, plochou strechou.
Popis podlaží
1. Nadzemné podlažie
Dispozičné riešenie 1. nadzemnom podlažia - nachádzajú sa tu predsiene (zádveria), chodba, štyri izby, kuchyňa s jedálenským kútom, kúpeľňa so záchodom, špajza, garáž, kotolňa a sklad.

Technický popis:
Základy sú betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Podmurovka je z monolitického betónu, s priemernou výškou 0,50 m. Obvodové murivo nadzemného podlažia murované zo plynosilikátových panelov v hrúbke 0,30 m. Vnútorné nosné steny murované tehál v skladobnej hrúbke 0,30 m, nenosné priečky hrúbky 0,15 m, so vápennou hladkou omietkou. Strop nad prízemím je z betónových panelov s rovným podhľadom. Strecha rodinného domu je plochá so tepelnou izoláciou, s krytinou z asfaltovanej lepenky. Oplechovanie strechy je úplné z obojstranne pozinkovaného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie (parapety a pod.) sú z poplastovaného hliníkového plechu. Fasádne omietky sú na všetkých priečeliach brizolitové, obklady nie sú vyhotovené. Výplne okenných otvorov sú okná plastové s izolačným dvojsklom, opatrené vnútornými plastovými žaluziamy. Vstupné dvere do domu sú drevené resp. plastové, vnútorné interierové dvere sú drevené hladké plné presklené, osadené do oceľových zárubní. Podlahy podlažia v obytných miestnostiach sú prevážne s povrchom z prilepenej PVC povlakovej krytiny, v ostatných miestnostiach sú prevažne keramické dlažby. Na podlaží je vyhotovený aj rozvod zemného plynu. Elektroinštalácia je svetelná ako i motorická. Dom je napojený na verejný rozvod vody, zemného plynu a elektro NN, odkanalizovaný do vlastnej žumpy. Garážové vráta sú výklopné, s pohľadovou plochou hliníkovou. Príprava teplej vody je zabezpečený v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody. Kanalizácia je z PVC trubiek. Vykurovanie podlažia je ústredné konvekčné teplovodné, radiátormi oceľovými panelovými. Zdrojom vykurovacej vody je stacionárny kotol na zemný plyn značky Modratherm. V kuchyni sa nachádza aj na tuhé palivá. Rozvod vody v dome teplej aj studenej prevážne z Pe potrubia. Kanalizácia je z PVC potrubia. Vybavenie kuchyne : sporák plynový s elektrickou rúrou, drez oceľový nerezový, kuchynská linka na báze dreva rozvinutej šírky 3,00 m´. Vnútorné vybavenie: vaňa plastová, umývadlo; v sklade je jedno umývadlo. Vodovodné batérie sú pákové nerezové so sprchou 1 kus, pákové nerezové 3 kusy. Záchod je umiestnený v kúpeľni, je splachovací. Vnútorné obklady sa nachádzajú v prevážnej časti kúpeľne nad výšky 1,35 m (2,10 m), obloženie vane, kuchyne pri dreze. Elektrický rozvádzač je s poistkami. Na podlaží okrem toho sa nenachádzajú žiadne iné vybavenia a konštrukcie, ktoré by mali vplyv na výšku jej technickej hodnoty.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

platiť sa oplatí s.r.o.

Martin Krajiček

zobraziť telefón