logo reality.sme.sk

Pekný rodinný dom v Podlaviciach ID: 1800

Lokalita: Banská Bystrica
Úžitková plocha: 150 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 860 m2
Dátum pridania: 31.08.2018
150 m2
265 000,00

Pekný rodinný dom v Podlaviciach

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka príjemný rodinný dom na Mlynskej ulici v Podlaviciach v Banskej Bystrici.

Rodinný dom bol v roku 2018 kompletne zrekonštruovaný a z technického hľadiska je na úrovni novostavby, takže jeho noví majitelia nebudú mať dlhší čas starosti s opravami čo je príjemná myšlienka.

Z dispozičného hľadiska na prízemí rodinného domu sa nachádza vstupná chodba z ktorej sa vchádza do pracovne a druhými dverami do peknej kuchyne. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou v ktorej sa nachádza krb s krbovou vložkou na spríjemnenie zimných večerov. Z obývacej izby je výstup na terasu. V kuchynskej linke sa zo zariaďovacích predmetov nachádza plynová várna doska, teplovzdušná rúra, zabudovaná umývačka riadu ako aj zabudovaná mikrovlná rúra. Nad plynovou varnou doskou je osadený digestor. V kúpeľni na prízemí je sprchový kút, umývadlo ako aj WC.

Na poschodí sa nachádza spálňa aj detská izba pričom zo spálni je východ na veľkú terasu. Na chodbe sú osadené dômyselne nainštalované vstavané skrine. V kúpeľni na poschodí je rohová vaňa, dizajnové umývadlo ako aj WC.

Vykurovanie je riešené podlahovým vykurovaním na prízemí domu, na poschodí sú nainštalované radiátory. Vykurovací kotol slúži aj na prípravu teplej vody.

Pred rodinným domom je bazén ktorý Vám pomôže spríjemniť každoročné letné horúčavy. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku na ktorom si nový majiteľ v prípade záujmu môže vybudovať prístrešok na parkovanie, alebo aj garáž. Aby ste sa v novom rodinnom dome cítili bezpečne sú v dome nainštalované bezpečnostné kamery ako aj elektronický zabezpečovací systém.

Ak hľadáte rodinný dom v pokojnom a príjemnom prostredí s pozemkom na ktorom sa Vaše deťúrence budú môcť do sýtosti vyblázniť a ktorý sa zároveň nachádza v dosahu MHD toto je tá pravá voľba pre Vás.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú Vám odporúčame si pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Bezproblémové parkovanie:
Bezpečnostný systém:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Mgr. Olia Arakelian

zobraziť telefón