logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 550 m², novostavba, balkón ID: N01621

Lokalita: Vozokany
Obytná plocha: 550 m2
Úžitková plocha: 550 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 5 572 m2
Dátum pridania: 30.05.2019
550 m2

PREDAJ, RODINNÁ VILLA, VOZOKANY - TOPOĽČANY

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardnú rodinnú vilku, postavenú v krásnom a tichom prostredí pohoria Považského Inovca, pod vrchom Marhát. Rozľahlý pozemok s krásnymi výhľadmi, na ktorom je táto nehnuteľnosť postavená, má výmeru 5572m2. Výmera domu má zastavanú plochu 467m2, plus 150m2 terasy s bazénom s protiprúdom /5,5m x 3,5m/ a 60m2 garáže. Celková úžitková plocha domu i s nadzemným podlažím je cca 500m2.
Dispozícia domu-prízemie: vstupom do chodby a zádveria/WC pre hostí a tech.miestnosť/, odtiaľ do dennej haly,ktorá sa delí na jedálenskú a obývaciu časť s krbom a menším barom. Z každej tejto časti je východ na hlavnú terasu so sedením a bazénom, vpravo so vstupom do kuchyne, z kuchyne je východ na tzv. ,,breakfast" terasu.
V hale vľavo je hlavná spálňa majiteľov, s kúpeľňou a šatníkom a
osvetleným schodiskom, ktorým sa vychádza na nadzemné podlažie, cez galériu do samostatných 2-spální s kúpeľňami, šatníkom, 1-študentskej izby, 1-pracovne.
Veľkoryso riešená stavba domu poskytuje jeho vlastníkom dokonalé pohodlie, relax a súkromie zároveň. Jeho prevedenie je reprezentatívne, predáva sa takmer s celým zariadením. /okrem osobných vecí a obrazov./
Vykurovanie elektrické podlahové, odpad ČOV, vodovod obecný s bezproblémovým výtlakom do domu.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 6
Balkón: 20 m2
Terasa: 150 m2
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 1
Garáž:

Kontaktné údaje

RE/MAX Cress

Ľubomír MRIŽO

zobraziť telefón